Субота, 2019-11-16, 5:16 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Меню сайту
Про школу
Випускникам
Влітку
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 28
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Методичний кейс » Сучасні методики і технології навчання

Сценарій проведення засідання школи вищої педагогічної майстерності

РЕДАКТОР  ·

Школа вищої педагогічної майстерності – це одна із форм методичної роботи вчителів початкових класів, яка допомагає поділитися своїм досвідом і перейняти в інших. Нестандартна форма її проведення у вигляді методичного театру в Дунаєвецькій загально- освітній школі І-ІІІ ступенів №3 подана у даному сценарії.

Автор: Ковальчук Алла Володимирівна

Навчальний заклад: Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.№3

Тема: Сценарій проведення засідання школи вищої педагогічної майстерності – методичного театру “В країні педагогічної майстерності”

Спрямування: вчителям початкових класів

Мета. Поглибити уявлення про педагогічну майстерність, як важливу складову фахової майстерності вчителів; розширити знання колег по інтегрованому навчанню, роботою з ІКТ, необхідністю спільної співпраці вчителів і батьків, щодо всебічного розвитку особистості школяра, необхідність виховання справжніх патріотів України; приділяти увагу здоров’ю учнів, спри­яти усвідомленню педагогами необхідності дотримання педагогічного такту у стосунках з учнями, батьками та колегами; створити умови для плідного колективного опрацювання зазначеної теми.

Форма проведення: педагогічний театр

Хід заходу

Вступ

Шановні колеги, раді вітати вас у на­шій школі, у цій світлій залі, на на районному засіданні  «Школи вищої педагогічної майстерності» у Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст.№3 на підмостках нашо­го методичному театру «В країні педагогічної майстерності».

«Все наше життя — театр, а ми його актори»,— стверджував Вільям Шекспір. А ми вчителі повинні бути акторами ще й перед своїми учнями.  Пропонуємо вам розглянути  важливу складову вчительської діяльності — питання педагогічної майстерності.

А ґрунтується педагогічна майстерність на високому фаховому рівні педагога, його загальній культурі та педагогічному досвіді. Це вияв власного «Я» у професії.

Сьогодні кожен із присутніх зіграє свою роль у нашому театральному педагогічному дійстві.

Хочу відрекомендувати директора театру — Заторжинську Валентину Миколаївну. Головний режисер-постановник — Ковальчук Алла Володимирівна. Помічник режиссера – Стиран Наталія Миколаївна. Педагоги-консультанти — Присяжна Людмила Михайлівна  та Драган Антоніна Петрівна. «Педагог-класик» — ІльєвА  Раїса Іванівна.

Основна частина          

Ведуча. Пропоную розпочати театральне дійство « Подорож до Країни Педагогічної майстерності» з вступного слова  директора театру – методиста райво – Заторжинської В.М.

Всю виставу ми поділили на 3 дії – навчальну,  роботу з батьками і виховну.

Розпочинаємо навчальну дію.

Пропоную розгадати ребус, який допоможе нам зрозуміти тему першого майстер-класу.

Свою педагогічну виставу-майстер-клас на тему «Інтегроване навчання в початковій школі» розпочинає педагог-класик (старший учитель школи ) –Ільєва Р.І

Продовжуємо навчальну дію і пропоную вашій увазі кросворд, ключове слово якого допоможе дізнатися тему наступного майстер-класу.

 1.  Що є душею українського народу?
 2. Що потрібно впроваджувати у школі?
 3. В чому школяр має ходити до школи?
 4. Храм науки?
 5. Закінчіть рядки: Продзвенів уже дзвінок, Розпочати час  …….(урок)
 6. Основна одиниця мір довжини?
 7. Крім виховання, що необхідне у школі?
 8. Найкоротшу відповідь вимагає, який вид котролю?
 9. На якому уроці в 1 кл . діти вчаться писати букви?
 10. Наша країна?
 11. На якому уроці розвиваємо обчислювальні навики учнів?

Драган А.П.,  педагог-консультант(вчитель вищої кваліфікаційної категорії  і претендує на звання «старший вчитель», розпочинає майстер-клас на тему “Формування та розвиток комунікативних компетентностей молодших школярів засобами комп’ютерних технологій”.

А ось і ІІ дія.

На який майстер-клас навіює вас вислів В.О Сухомлинського та педагогічний трикутник?

Школу батьківства презентує у своєму майстер – класі   Присяжна Л.М., педагог -консультант, (старший учитель школи).

20-22 лютого оголошено днями пам’яті  Героїв майдану. Давайте і ми хвилиною мовчання вшануємо пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні.

Ми також пам’ятаємо і шануємо наших воїнів АТО. На сьогоднішню нашу зустріч батьки з  дітьми  готували обереги для солдатів-воїнів АТО, які зараз захищають нашу Україну. Погляньте на наше щире серце, яке готове зігріти всіх наших солдатів і нехай ці обереги охороняють їх від ворожих куль.

Напевно ви здогадались, що виховну ІІІ дію нашої вистави розпочнемо патріотичним вихованням.

Свій  майстер-клас на тему: «Національно-патріотичне виховання» презентує помічник режисера, Стиран Н.М (вчитель вищої категорії).

Для слідуючого майстер-класу мені потрібно 8 учасників. З букв-накидок скласти ключове слово наступного майстер-класу (Здоров’я)

Майстер-клас на тему: Здоров’язбережувальні технології в початкових класах проведу вам я – Ковальчук А.В.

Підсумок

Ведуча. На початку нашої зустрічі я висло­вила надію, що наш педагогічний театр допоможе кожному прислухатися до себе: «Хто я є? Чи та­ким я повинен бути? Чи, може, варто щось у собі змінити? ».

Час підбити підсумки. Я попрошу охочих ви­словити свої враження від зустрічі у театральному колі, поділитися думками, спостереженнями, ба­жаннями і побажаннями.

Заключне слово ведучої.

Ми дякуємо всім присутнім за плідну працю. Напевне, у розгляді питання педагогічної майстерності ми не розставили усіх крапок над і. Але кожен із нас, я переконана, поставив сьогодні для себе бага­то інших знаків: знаків запитання, що вимагати­муть відповідей; знаків оклику, які застерігають від педагогічної прямолінійності, і нескінченних трикрапок, що залишають простір для особистих роздумів, пошуків, колективних обговорень у на­шому педагогічному театрі.

До нових зустрічей, шановні колеги!

Матеріал надається в цифровому вигляді: формат PPTX (презентація); розмір 2Мb.

Завантажити

Як завантажити

Авторськими правами на розміщений матеріал володіє автор, що підтверджено сертифікатом про публікацію №17-910 від 06.11.2017рокуВідповідальність за достовірність та якість викладеного матеріалу також несе автор матеріалу. 

Категорія: Сучасні методики і технології навчання | Додав: mirgorodschoolseven (2018-07-03)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Шкільний YouTube
Новини
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2019
uCoz