Субота, 2019-11-16, 5:17 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Меню сайту
Про школу
Випускникам
Влітку
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 28
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Методичний кейс » Сучасні методики і технології навчання

Як безкоштовний сервіс Go Pollock допоможе вчителю на уроці

Як швидко опитати клас і дізнатися, чи засвоїли діти матеріал? Як додати ігрові елементи в навчання та зацікавити учнів співпрацювати, а не змагатися? Ми обрали десять ідей, як вчитель може використовувати на своїх уроках сервіс Go Pollock.

 

Go

 

 

 

 

 

Миттєва перевірка знань

Ви почали вивчати з учнями нову тему і хочете перевірити, як вони засвоїли перший урок? Go Pollock створений для цього. Проведіть опитування просто під час заняття: створіть у сервісі тест, складіть запитання та варіанти відповідей, а учні пройдуть його на своїх девайсах і ви одразу побачите результат.

Це економія часу та паперу — вам не потрібно більше витрачати час на перевірку контрольних. А створивши тест у сервісі, ви зможете використовувати його в інших класах та обмінюватися з колегами.

Бажаєте зробити тестування ще цікавішим та оригінальнішим? Тоді приховайте імена учнів і почніть сесію запитань, а таблицю відсортуйте за успішністю. Діти відповідатимуть на кожне запитання окремо, а в кінці побачать, хто ж переміг.

 

 

small_button5

 

 

 

 

Навички ХХІ століття

До надважливих навичок ХХІ століття відносять критичне мислення, здатність до співпраці та креативність. Проведіть урок з медіаграмотності — поясніть дітям, як працювати з інформацією. А потім за допомогою Go Pollock складіть тест, де замість запитань будуть приклади новин, а учням потрібно буде вирішити: правда це, чи ні.

А для розвитку креативності запропонуйте учням написати продовження історії про персонажа з їхнього улюбленого мультфільму. Використовуйте тип запитань «Текст» і фотографії героїв популярних мультфільмів. Ви можете об’єднати дітей у команди і над кожним фото написати завдання, а вони будуть писати невеличку історію про героїв. Наприклад, «Бетмен приїхав до Києва, щоб ловити злочинців. Як це буде?» Дітям доведеться домовлятися про подальший хід сюжету, що розвиває комунікативні навички та вчить працювати в команді.

 

 

small_button5

 

 

 

 

class upd

 

 

 

 

 

Командна робота

Go Pollock вчить співпрацювати. Ви ставите завдання, наприклад: запустити в космос ракету з паливом та їжею для астронавтів. Місія буде успішною, якщо учні працюватимуть разом. Тут немає тих, хто виграє та програє, — важливий лише загальний результат. Тому діти починають допомагати один одному: вони обговорюють завдання, підказують і всі разом досягають мети. Так ви вчите дітей, що цікаво не лише змагатися, а й створювати щось разом.

small_button5

 

 

 

 

features-engage

 

 

 

Відкриті запитання

У Go Pollock можна не лише проходити тестування, а й відповідати на відкриті запитання
І що важливо, це можна застосовувати на багатьох предметах — від літератури до математики. «Наведіть приклад органів тіла людини», «Назвіть три кольори веселки», «Скільки буде 90*3», «Назвіть приклад прикметника, який описує картинку» тощо. При цьому для дитини важливо, що дорослі з нею на одній хвилі — ви використовуєте сучасні технології та даєте учню можливість виконати завдання на його власному девайсі.

small_button5

 

 

 

flow-blue-new

 

 

 

Підготовка до ЗНО

Go Pollock допоможе і в підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Сервіс має всі типи завдань, що трапляються на ЗНО: тести, відкриті запитання, встановлення відповідності. Зокрема, учні можуть співвіднести жанр твору та уривок з нього, або до поданої історичної події проставити рік, у якому вона відбулася.

small_button5

 

 

 

 

Інтегроване навчання

Вже 1 вересня в першокласників з’являться інтегровані уроки «Я досліджую світ», що поєднають у собі такі предмети, як мова і література, математика та багато інших. Сервіс Go Pollock пропонує гру, де учням необхідно підзарядити робота POLL-E, батарея якого вже на мінімумі. Кожна правильна відповідь додає йому трохи більше сил. Запитання, які заряджають робота, можуть бути з різних галузей, що допоможе розвивати інтегроване навчання.

small_button5

 

 

 

Magic Progress-04_texture

 

 

 

Робота над помилками

У сервісі ви також бачите загальну картину класу: можете аналізувати найпоширеніші помилки в дітей, експортувати дані у PDF-формат, поширювати серед учнів чи батьків. Наприклад, ви можете показати учням типові неправильні відповіді, а потім дозволити їм повторити матеріал та виправити ці помилки.

Перевіривши знання учнів, ви також можете організувати їх у групи для спільної роботи. Це може знадобитися, якщо в одному класі діти з різним типом сприйняття інформації, або є «сильніші» та «слабші». Ви зможете створити окремі завдання для кожної з груп та приділити більше уваги тим, хто потребує додаткового вивчення матеріалу.

small_button5

 

features-create

 

 

 

Формули з математики та хімії

У Go Pollock можна також використовувати математичні формули в запитаннях, створюючи їх за допомогою відомої мови розмітки LaTeX. Після введення коду LaTeX редактор одразу показує, як виглядатиме формула в кінцевому підсумку. Це дає змогу проводити тестування не лише з гуманітарних дисциплін, а й з точних наук.

small_button5

 

 

 

 

 

 

Illustration TeacherStudents

 

 

 

 

 

Квест з QR-кодами

Ви ділите клас на команди, і вони повинні знаходити в приміщенні школи QR-коди із зашифрованими запитаннями з сервісу. Тільки якщо учні відповіли правильно, вони отримують підказку, де шукати наступний код. Це дасть змогу не лише перевірити знання школярів, а й навчити їх працювати в команді.

small_button5

 

 

 

 

Учень стає вчителем

Ви передаєте свої повноваження кільком учням, і вони за допомогою сервісу створюють власні завдання. Так можна перевірити їхні навички та знання. Потім інші учні починають виконувати завдання, а «вчителі» можуть їм допомагати, що також розвиває вміння працювати в команді.

small_button5

 

 

 

Go Pollock — це онлайн-помічник вчителя. Повний базовий функціонал доступний безкоштовно. Також читачам «Освіторії» даруємо одну історію Collaborative Challenge на вибір у безкоштовне необмежене користування — купон: osvitoria.

Категорія: Сучасні методики і технології навчання | Додав: mirgorodschoolseven (2018-04-26)
Переглядів: 89 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Шкільний YouTube
Новини
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2019
uCoz