Субота, 2021-09-18, 9:56 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Меню сайту
Випускникам
Влітку
Правовий вісник
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 35
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Методичний кейс » Атестація / Самоосвіта / Підвищення кваліфікації

У категорії матеріалів: 75
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 7 8 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Атестація / Самоосвіта / Підвищення кваліфікації | Переглядів: 15 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2021-03-16 | Коментарі (0)

Два шляхи зарахування сертифікатів:

1) Внести участь у вебінарах у свій річний план підвищення кваліфікації. “Підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників шляхом їх участі у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо здійснюється відповідно до річного плану підвищення кваліфікації закладу освіти та не потребує визнання його педагогічною радою“. (п. 12 загальної частини “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800).

2) Якщо цього не зробили, подати клопотання до педагогічної ради про зарахування отриманого сертифікату. “Підвищення кваліфікації педагогічних або науково-педагогічних працівників шляхом їх участі у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо, яке здійснюється поза межами річного плану підвищення кваліфікації закладу освіти, потребує визнання педагогічною (вченою) радою закладу освіти згідно з цим Порядком” (п. 31 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800).

Із роз'яснення МОН:

Де можна підвищувати кваліфікацію педагогам?

Відповідно до частини другої статті 59 Закону України «Про освіту» педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію у закладах освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації, та в інших суб’єктів освітньої діяльності (фізичних освб підприємців).

Важливо! При цьому не вимагається обов’язкове проведення ліцензування такої діяльності чи акредитації освітніх програм чи програм підвищення кваліфікації (пунктів 6 – 9 Порядку).

Результати підвищення кваліфікації у інших суб'єктів підвищення кваліфікації визнаються рішенням педагогічної ради.

Першоджерело інформації:

https://www.auc.org.ua/novyna/pidvyshchennya-kvalifikaciyi-pedagogiv-u-mon-poyasnyly-yaki-kursy-zarahuyut-yaki-ni


ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
ВЧИТЕЛІВ: ЧЕРЕЗ
САМООСВІТУ ДО
ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ

ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

8 СПІКЕРІВ-
ЕКСПЕРТІВ

ОНЛАЙН-ФОРМАТ

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ

БЕЗКОШТОВНА УЧАСТЬ

ДОДАТКОВІ
МАТЕРІАЛИ

ВІЛЬНИЙ ДОСТУП
ДО ЗАПИСУ

Мета цієї інтернет-конференції «На Урок» – розглянути шляхи та інструменти підвищення кваліфікації вчителів, продемонструвати способи самоосвіти. Разом розглянемо нормативно-правову базу щодо підвищення квалфікації вчителів, адже кожен педагог має знати не тільки власні обов'язки, а й права. Поглянемо на самоосвіту як на шлях до професійного зростання.

Ми прагнемо, аби конференція допомогла вчителям знайти натхнення для професійного розвитку. Станьте частиною спільноти вчителів-інноваторів, які відкриті для обміну досвідом і мають бажання змінювати українську освіту на краще.


Пошук
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Шкільний YouTube
Новини
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2021
uCoz