Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу. Тож не дивно, що існує свято, присвячене їй. Всесвітній день вишиванки відзначають щороку у третій четвер травня.
Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Чи знаєте ви, чому вишиванка вважається оберегом? А що символізують вишиті узори і де вони використовуються, окрім вишитих сорочок? Про це та багато іншого діти дізнаються, переглянувши коротку анімацію про українську вишивку. Пропонуємо переглянути цей мультик у родинному колі чи на тематичному шкільному уроці до Дня вишиванки.
Цікаво дізнатися, що кожен регіон України має властиві для себе узори. По орнаментах на сорочці легко можна здогадатися, де саме її вишивали. Також маленькі глядачі дізнаються, що вишиті символи-обереги можна знайти не лише на сорочках. Ними прикрашають сукні, весільні рушники, скатертини, ляльки та інші речі. Джерело:
Уже минуло вісім років, а спогади залишаться назавжди. У Миргородській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 класні керівники провели виховні години до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні та розповіли про подвиг героїв, які віддали своє життя за те, щоб кожен наш день, був сповнений гідності, свободи і миру.
Пам'ятаємо якою кривавою ціною, наш народ здобував право на свободу. Ми всі прагнемо одного - миру, та європейської квітучої держави.
Герої не вмирають, поки живе пам'ять про них. Пам'ятаємо кожного!
В ході фестивалю діти представили талановиті та цікаві родини, які презентували свої таланти чи захоплення.
На відео родини сестер Балко Анастасії та Вероніки, братів Глущенко Олега та Нікіти, Іващенко Анни.
Ми неймовірно пишаємося талановитими учнями. Безмежно вдячні батькам, які виплекали своєю любов’ю і підтримкою, терплячістю і мудрістю ті паростки таланту, що дали перші сходи в житті їхніх дітей. Впевнені, що наші учні – майбутнє нашої України!
Я - Бранашко Євгенія Павлівна. У 8 років бабуся записала мене на гурток малювання. Я із задоволенням малювала ілюстрації.
У 2019 році я закінчила на відмінно школу образотворчого
мистецтв. Зараз мені 16 років, я захоплююся портретизмом, вивчаю будову обличчя на професійному рівні. Малювати це як особлива форма вираження того, що я відчуваю всередині. Свої емоції я виражаю на полотні
Горить свіча і огортається журбою.
Осінній день промерзлою ходою у серці стука.
Пам'ять про померлих замучених голодом тридцять третім. Виховний захід від парламенту " День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр" для учнів 5 та 7 класу
За мету квесту ми поставили для себе познайомити дітей з новою формою масової роботи, закріпити знання про олімпійський спорт та здоровий спосіб життя; розвивати фізичні та творчі здібності; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров'я, сприяти підвищенню інтересу до занять фізичною культурою та спортом. Саме в такій цікавій формі діти проходили гру, в котрій кожна команда проходить станції-етапи, де виконують творчі завдання.
За результатами квесту І місце 10 клас - "X- tream", ІІ місце 8 клас - "Кока Кола" та 11 клас - "Дембель", ІІІ місце 9 клас - "Karasuno".
Сьогодні, 4 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення
Ідея Міжнародного дня тварин була вперше проголошена німецьким письменником та зоозахником Генріхом Циммерманом. Він організував вперше громадські зібрання з цієї нагоди 24 березня 1925 року у Берлінському палаці спорту. А вже у 1931 році міжнародний конгрес прихильників руху захисту прав тварин, який проходив у Флоренції (Італія), одноголосно ухвалив пропозицію оголосити 4 жовтня всесвітнім днем тварин. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священика Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин.
Перше товариство захисту тварин з’явилося в Англії в 1824 році. У 1978 році в Парижі, в будівлі ЮНЕСКО, урочисто проголосили Декларацію прав тварин. У 1981 році створено Всесвітнє товариство захисту тварин, у складі якого більше 300 організацій з усього світу. У 1986 році Рада Європи прийняла Конвенцію про захист експериментальних тварин, а в 1987 – про захист домашніх тварин. У багатьох країнах домашні тварини давно вважаються повноправними членами сім’ї.
Вчитель найщасливіша людина у світі, бо, обравши одну професію, опанував десятки цікавих ролей: актор (вчитель може щодня грати по 6-7 вистав, і так п’ять днів на тиждень), телеведучий (протягом дня учитель має оперативно підібрати матеріали для шести уроків і розповісти своїм "глядачам"), сценарист (учитель може придумати найнеймовірніші заходи під час уроку), диспетчер, стюард, психолог, ІТ-фахівець… І кінця цьому списку немає. (Юрій Гайдученко)
Тим, хто пізнати добро допоміг, Тим, хто відкрив для нас тайни доріг, Тим, хто нам крила дарує щодня, Тим, хто відкрив нам жагу пізнання Тим, чия праця важка, непроста, Тим, чиє слово добром пророста, Тим, хто відкрив нам науки світання Наші святкові і щирі вітання!