Про проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху
ZNAYSHOV.COM Про проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху
Усі учасники освітнього процесу зможуть взяти участь у заході у зручний для них час незалежно від форми навчання.
Щороку в рамках Тижня безпеки дорожнього руху всі заклади освіти долучаються до проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху, який був ініційований Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та підтриманий Міністерством освіти та науки України.
Враховуючи, що усі заходи 2-го Тижня безпеки дорожнього руху (09-15.11.2020) проводитимуться з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), Єдиний національний урок в рамках національного проекту «Безпечна країна» у закладах освіти транслюватиметься 13 листопада 2020 року з 10.00 до 16.00 на youtube каналі «Безпечна країна».
Усі учасники освітнього процесу зможуть взяти участь у заході у зручний для них час незалежно від форми навчання.
Сьогодні, 4 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення
Ідея Міжнародного дня тварин була вперше проголошена німецьким письменником та зоозахником Генріхом Циммерманом. Він організував вперше громадські зібрання з цієї нагоди 24 березня 1925 року у Берлінському палаці спорту. А вже у 1931 році міжнародний конгрес прихильників руху захисту прав тварин, який проходив у Флоренції (Італія), одноголосно ухвалив пропозицію оголосити 4 жовтня всесвітнім днем тварин. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священика Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин.
Перше товариство захисту тварин з’явилося в Англії в 1824 році. У 1978 році в Парижі, в будівлі ЮНЕСКО, урочисто проголосили Декларацію прав тварин. У 1981 році створено Всесвітнє товариство захисту тварин, у складі якого більше 300 організацій з усього світу. У 1986 році Рада Європи прийняла Конвенцію про захист експериментальних тварин, а в 1987 – про захист домашніх тварин. У багатьох країнах домашні тварини давно вважаються повноправними членами сім’ї.
В Україні День захисту тварин святкується починаючи із 2000 року.
На сьогодні у світі діє цілий ряд міжнародних природоохоронних конвенцій і угод світового, європейського, регіонального та міждержавного рівнів, які є чинними й для України. Серед них: Конвенція про охорону біологічного різноманіття, Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (Рамсарська конвенція), Конвенція з охорони дикої фауни, флори та природних місць перебування в Європі (Бернська конвенція), “Про міжнародну торгівлю видами дикої флори і фауни, що знаходяться під загрозою знищення” (CITIES).
В нашій країні відносини у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу регулюються Конституцією України, Законами України „Про тваринний світ”, „Про охорону навколишнього природного середовища”, „Про мисливське господарство та полювання”, „Про захист тварин від жорсткого поводження”, “Про Червону книгу України” та іншими нормативно-правовими актами.
У світі є багато речей, що загрожують нашим „меншим братам”. Щодня природні ресурси використовуються зі зловживанням, водно-болотні угіддя та ліси руйнуються через будівництво нових міст, а місця проживання живих істот перетворюють на асфальтні дороги. Крім того, незаконна торгівля дикою природою та браконьєрство призводять до зникнення цілих популяцій.
Згідно зі статистикою, щогодини з лиця Землі зникають безповоротно три види тварин. Щодня зникає більше 70 видів ф
... Читати далі »
У першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. У 2020 році свято припадає на 4 жовтня. У навчальних закладах вчителі приймають привітання раніше, адже зазвичай вихованці вітають їх ще в п'ятницю, оскільки неділя - вихідний. Сьогодення диктує, щоб педагог не тільки добре знав свій предмет і зумів його подати, а й змінює роль учителя та методи його роботи. Усього в Миргороді налічується 7 загальноосвітніх шкіл, 6 садочків, 4 заклади позашкільної освіти, Інклюзивно-ресурсний центр. У них працюють кваліфіковані педагоги. Подробиці — в сюжеті.Джерело:
Ось і осінь прийшла до нас непомітно. Різна вона буває - весела і сумна, сонячна і похмура, з дощиком і мокрим снігом, з холодними вітрами і заморозками. Ми любимо осінь за щедрість, за красу, за теплі дні. Багато творчі люди присвячували цій порі року свої твори: художники – картини, композитори – музику, поети – вірші. У багатьох поетів осінь викликала натхнення. Наші учні теж постаралися: вивчили вірші. Слухайте і насолоджуйтеся.Переглянути відеоальбом "Барви осені"
Вітаємо переможців конкурсу читців «Барви осені».
Серед молодшої школи:
1 місце – Філоненко Ніколь, 2 клас та Шумейко Аріна, 3 клас;
2 місце – Ніколенко Дар'я, 4 клас та Цапенко Анна;
3 місце – Ноздрін Богдан, Биба Діана, 1 клас, Бондаренко Вікторія, 2 клас, Гавриленко Павло та Чукалін Володимир, 4 клас
Серед середньої школи
1 місце – Климовець Анастасія, 5 клас та Квашневська Ульяна, 6 клас;
2 місце – Страшко Анна, 6 клас та Оробець Поліна, 5 клас;
3 місце – Демідова Діана, 6 клас та Немченко Діана, 7 клас
Вірші до Дня визволення Миргорода та Миргородського району від нацистських загарбників читають: Олександра Рябцева, Аліна Пелих, Данило Фрідріх, Олексій Цапенко
Традиційно у вересні в нашій школі з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя було проведено Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень.
Це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, активізацію фізкультурно-масової роботи, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до занять спортом. Протягом Олімпійського тижня школярі ознайомилися з ідеями олімпізму, історією розвитку Олімпійських держав, олімпійськими традиціями, звичаями та легендами різних країн світу, досягненнями України в галузях спорту. Юні олімпійці взяли активну участь у різних масових фізкультурно-оздоровчих заходах і конкурсах на олімпійську тематику, а кращі спортсмени були нагороджені дипломами та грамотами.
Мета уроку – сприяння гармонійному розвитку особистості дитини та розповсюдження гуманістичних ідеалів олімпізму.
На уроці діти дізнались багато нового, отримали заряд позитивної енергії.
Діти, пам’ятайте, у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії
06.12.2019 парламент нашої школи влаштував для учнів 8-11 класів виховний захід на тему "Здоровий спосіб життя та шкідливі звички підлітків". Діти прослухали презентації від кожного міністерства та зробили свої висновки на дану тему