13 листопада - день доброти. Підбірка прислів'їв та приказок про добро допоможе зорієнтувати дітей у світлі добрих справ. У кінці відео - колективне творче завдання. Добро починається з кожного з нас! Згодні?
Про проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху
ZNAYSHOV.COM Про проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху
Усі учасники освітнього процесу зможуть взяти участь у заході у зручний для них час незалежно від форми навчання.
Щороку в рамках Тижня безпеки дорожнього руху всі заклади освіти долучаються до проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху, який був ініційований Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та підтриманий Міністерством освіти та науки України.
Враховуючи, що усі заходи 2-го Тижня безпеки дорожнього руху (09-15.11.2020) проводитимуться з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), Єдиний національний урок в рамках національного проекту «Безпечна країна» у закладах освіти транслюватиметься 13 листопада 2020 року з 10.00 до 16.00 на youtube каналі «Безпечна країна».
Усі учасники освітнього процесу зможуть взяти участь у заході у зручний для них час незалежно від форми навчання.
Вчимо правила дорожнього руху та перевіряємо знання на практиці! #наурок
Окрім звичайних уроків, успішно втілюється в життя модель дистанційної форми навчання в нашій школі під час карантину: учні стають учасниками онлайн-занять; триває постійна консультаційна підтримка всіх учасників освітнього процесу.
Дистанційне навчання здійснюється у двох режимах: синхронному (всі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб-середовищі) та асинхронному (освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком).
1.Перед кожною зустріччю дитини з вулицею не забувайте ще раз нагадати Правила дорожнього руху ( особливо це стосується користування велосипедом, роликами). Дуже важливо, щоб дитина не тільки запам'ятовувала, але й добре зрозуміла, що виконувати Правила дорожнього руху потрібно завжди і скрізь. Кращий спосіб навчання - це власний приклад у виконанні «дорожньої азбуки». Своєчасне прищеплення дитині навичок дотримання Правил дорожнього руху дозволить запобігти нещасних випадків на дорогах, зберегти найдорожче - життя і здоров'я.
2.Не дозволяйте доньці чи синові бути на вулиці без нагляду дорослих у вечірні
... Читати далі »
За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн (David Wright. СОVID-19: ехресtations and Effects on children onlain, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали, разом з цим підвищились звернення щодо випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.
З метою реагування на подібні випадки, Урядом було створено цілодобову безкоштовну державну консультаційну лінію за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звертатися діти, батьки та спеціалісти, що працюють із дітьми.
З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації розроблено відеоролик Stор Sехtіng, що носить соціально значимий, некомерційний, характер
Практична робота №2. «Виготовлення мікропрепаратів шкірки луски цибулини та розгляд її за допомогою оптичного мікроскопа». Наша мета – навчитися виготовляти мікроскопічні препарати та ознайомитися з будовою клітин рослин на прикладі соковитої луски цибулини.
Лабораторне дослідження: «Будова рослинної клітини (клітини м'якоті та шкірки помідора, клітини листка пеларгонії, клітини пелюстки квітки айстри)».
З Міжнародними Днем Музики. Хай музика наповнює ваші серця, думки великою радістю. Хай дарує щастя і насолоду. Музика яскраво забарвлює життя. Музика оберігає і надихає. Плекайте і любіть МУЗИКУ!!!
Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.
За даними проекту DilovaMova.com, вперше Міжнародний день музики провели 1-го жовтня 1975-го року. Засновником цього прекрасного Дня виступила Міжнародна музична рада (IMC) при всесвітній і поважній організації ЮНЕСКО. На 15-й Генеральній асамблеї IMC, проведеної в 1973-му році в Швейцарії, місто Лозанна, було прийнято відповідне рішення. Серед ініціаторів Міжнародного дня музики були присутні багато музикантів і композиторів, наприклад, Дмитро Дмитрович Шостакович, діячі міжнародних музичних організацій і товариств. Сер Ієгуді Менухін, голова IMC і його заступник Борис Ярустовський, звертаючись з листом до членів Міжнародної музичної ради 30-го листопада 1974-го року і окреслюючи цілі цього Дня для міжнародного співтовариства, підкреслювали важливість реалізації властивих ЮНЕСКО і всій світовій спільноті ідеалів миру і дружби між усіма народами, обмін досвідом та розвиток культур, взаємне поважне ставлення до різноманітних естетичних цінностей один одного, а також активне поширення музичного мистецтва для всіх верств суспільства в цілому.
З музикою наше людство знайоме з давніх часів. На світі знайдеться небагато людей, які зовсім байдужі до музики. Це мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього, повного почуттів і переживань складного внутрішнього світу взаємин людини і природи. Вона скрашує життя людей, змушує їх радіти і співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і коливань наших власних струн душі.
Щорічно, цей Всесвітній день, День прекрасного і дивовижного світу музичного мистецтва відзначається проведенням чудових концертів та концертних програм, за участю кращих художніх колективів, музикантів та артистів. Повсюдно звучать безцінні твори і шедеври, що стали надбанням світової музичної культури. Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і заглянути в наше майбутнє, відчути автентичність цього моменту. З Міжнародним днем музики!<
... Читати далі »