Одним з найпопулярніших інструментів для освіти під час карантину стали онлайн-конференції, організовані у програмі Zoom. Водночас поширеною стала проблема, коли в такі онлайн-конференції втручаються люди, які не мають стосунку до цих конференцій. Вони можуть вмикати зайвий контент, заважати іншим учасникам або перебирати на себе керування конференцією.
Щоб запобігти таким ситуаціям і зробити онлайн-навчання у Zoom безпечним, радимо дотримуватись таких порад: ▪ не поширюйте посилання на онлайн-конференції у відкритому доступі, надавайте його лише тим, хто має бути на занятті, зустрічі; ▪ використовуйте можливість входу в конференцію за паролем, який надсилається учасникам заздалегідь; ▪ вимкніть функцію “долучитись раніше організатора” – так ви, будучи в ролі організатора, зможете краще контролювати, хто заходить у конференцію; ... Читати далі »
Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу буде розміщено в електронному щоденнику в розділі "Повідомлення" на сторінках учнів. Завдання потрібно виконувати обов'язково, а не за бажанням. Карантин - час для відповідального навчання
Лілія Гриневич у студії Сніданок з 1+1 розповідає про нові можливості індивідуальної форми навчання. Зокрема, Міністр пояснює:
0:35 - для чого змінили попереднє положення і які новації передбачені;
2:52 - чи індивідуальна форма навчання не знизить якість освіти;
4:30 - як часто перевірятимуть знання дитини, що перебуває на індивідуальному навчанні;...