Проект містить в собі цікаві матеріали з вказанням покликань на використані джерела та авторське відео з теми "Космос" в умовах дистанційного навчання
Метою проекту є узагальнення знань дітей про Космос та існуючі в ньому об'єкти, розвиток в дітей усвідомлення єдності нашої планети та Космосу: узагальнити в дітей знання та уявлення про Космос та існуючі в ньому об’єкти – планети, зірки, астероїди та інш.; закріпити уявлення дітей про будову Сонячної системи (назви планет, їх кількість); ознайомити з характерними рисами кожної планети в Сонячній системі, їх місцем в системі; дати уявлення про методи та предмети, за допомогою яких відбувається дослідження Космосу; ознайомити з професію космонавта, її особливості; розвивати усвідомлення єдності нашої планети Земля та Космосу; розширити та закріпити знання дітей про супутник Землі - Місяць,його вплив на нашу планету; розвивати мислення, уяву, мовлення, вміння реалізувати власний задум в творчій діяльності; виховувати цілісне ставлення до природи, екологічну свідомість, почуття любові до своєї планети як рідної домівки.
Сьогодні, 12 квітня, світ відзначає День авіації та космонавтики, а також Міжнародний день польоту людини в космос.
А чи знали ви, що дата 12 квітня 1961 року дуже знаменна. Адже саме у цей день радянський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток-1» вперше за всю історію людства зробив орбітальний обліт Землі, який тривав 108 хвилин. У такий день ми пропонуємо ознайомитись з цікавими фактами української космонавтики:
Україна входить до ТОП 5 країн із повним циклом виробництва ракетно-космічної техніки.
Українська космічна промисловість – світовий лідер за відсотком жінок, які працюють у галузі.
Українці працюють над будівництвом бази на Місяці.
Українські інженери на європейське замовлення створили двигун для ракети-носія «Вега».
В Україні розташовується найбільший у світі радіотелескоп декаметрових хвиль.
Українці брали участь у створенні ракети-носія NASA «Antares».
Молоді українські науковці перемагають у конкурсах NASA
Космонавт NASA розгорнув український прапор у космосі.
Мета уроку: ознайомлення з мережевими сервісами для створення презентацій; порівняння можливостей офісної програми PowerPoint та онлайнового сервісу Гугл-Презентації, формування умінь використовувати онлайн сервіси для створення мультимедійної презентації; реалізація міжпредметних зв'язків.
Привернути увагу до проблем охорони здоров’я та необхідності розгорнутої й всеохопної профілактики захворювань, здорового способу життя. Збагатити знання дітей про навколишнє середовище, показати тісний зв’язок природи i людини. Розвивати мовлення учнів, уміння висловлювати свої думки. Розвивати бажання робити все для того, щоб бути завжди здоровим. Виховувати бажання оберігати природу, вносити свою часточку для збереження навколишнього середовища.
Традиція проводити в цей день заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочена дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети. 7 квітня 2018 року відзначається 70-річний ювілей з дня вступу в силу Статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Саме цей день прийнято відзначати у міжнародному масштабі як Всесвітній день здоров’я.
У 2018 році цей день відзначатиметься під гаслом: «Здоров’для всіх».
В Статуті ВООЗ прописані основні принципи, на яких ґрунтується діяльність цієї організації:
здоров’я – це не тільки відсутність хвороб. Більш широко під здоров’ям розуміється стан фізичного, душевного та соціального благополуччя;
одне з основних прав кожної людини, незалежно від раси, політичних переконань, релігії, доходів і соціального стану – володіння найвищим досяжним рівнем здоров’я;
здоров’я – основний чинник у досягненні мирної обстановки на всій планеті. Це можливо тільки при співпраці всіх держав;
недостатні заходи деяких держав по боротьбі з хворобами, особливо заразними, становлять загальну небезпеку;
фактор першочергової важливості – здоровий розвиток дитини;
необхідна умова досягнення найвищого рівня здоров’я – надання всім народам можливості користування всіма досягненнями медицини;
для поліпшення здоров’я народу необхідно формування громадської думки та співробітництво з громадскістю;
відповідальність за здоров’я народу та проведення необхідних заходів у сфері охорони здоров’я несе уряд країни.
Всеукраїнський інтернет-конкурс «Думай і дивись як фотограф»
Цей конкурс — змагання для всіх, хто захоплюється фотографією, а також для тих, хто лише робить перші кроки до опанування цього дивовижного мистецтва, адже сучасні смартфони дозволяють кожному спробувати себе в ролі фотографа.
Виконуючи завдання конкурсу, ви познайомитеся з правилами композиції, дізнаєтеся, як зробити яскраві фото, побачите відомі фотороботи та дізнаєтеся цікаві факти про їх авторів.
У всі часи квіти були найбільш яскравою і універсальною прикрасою і саду, і приватного будинку, і школи. Напевно, саме тому клумби і квітники користуються у нас особливою популярністю, а вирощуємо ми їх з такою любов'ю.
Учні нашої школи є постійними учасниками Всеукраїнського конкурсу «Безпечний Інтернет 2.0». Цей конкур об'єднує всіх, хто користується Інтернетом, та допомагає учням отримувати максимум користі, часу, проведеного за комп'ютером.
Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в Інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.
Правила – це не перелік обмежень і заборон, які нудно читати навіть дорослим. Цей конкурс допоможе сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в Інтернеті.
В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в Інтернет.
День безпечного Інтернету. Вперше ідея відзначати цю дату була висунута Єврокомісією ще у 2004 році, а функції основного координатора руху були покладені на Insafe – європейську мережу організаційних центрів з пропаганди безпечного, свідомого користування Інтернетом та мобільним зв'язком.
Україна долучилася до цього процесу лише в 2008 році. Тоді була створена Коаліція за безпеку дітей в інтернеті. Був створений сайт Onlandia, на якому можна знайти ретельно розроблені "інструктажі з техніки безпеки" знаходження в інтернет для всіх категорій населення, завантажити спеціальну "дитячу" версію електронної пошти, вільну від вірусів і спаму.
Мета уроку: навчальна - повторити і поглибити знання про фізичні і хімічні явища, з'ясувати їхні істотні відмінності; експериментально з'ясувати ознаки хімічних реакцій та умови їх протікання; розвиваюча - сприяти розвитку пізнавального інтересу учнів, їх логічно смислового мислення, пам'яті, уваги; розвивати в учнів такі інтелектуальні вміння й навички, як порівняння, зіставлення, узагальнення, аналіз, уміння робити висновки; виховна - виховувати пізнавальну активність учнів; наполегливість, уважність, допитливість; правильне ставлення до хімічних речовин; культуру розумової праці; комунікативні якості особистості.
Традиційно, щороку, наша школа брала участь у Всеукраїнському конкурсі "День Соборності України".
Цей конкурс допоможе школярам зрозуміти, чому ця подія є важливою та дізнатися безліч цікавих фактів з історії нашої держави.
День Соборності України — свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Мета нашого конкурсу — не лише оцінити, а й доповнити знання школярів, заохотити кожного учасника, незалежно від результатів конкурсу. Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта отримали іменні сертифікати.