Поранення. Кровотечі. Домедична допомога при пораненнях і кровотечах. Перев'язка пораненого.
Мета уроку: повторити поняття «рани» та їх особливості; розглянути засоби перев’язування ран; класифікацію пов’язок за призначенням та загальні вимоги до накладання пов’язок при пораненнях; формування практичних умінь і навичок накладання пов’язок на рани; освоїти поняття десмургії.
Зазвичай новорічне святкування об'єднувало одразу кілька класів, але зараз це просто небезпечно. Утім, можливість привітати є. Учні 1-7 класів вигадали яскравий новорічний номер, який точно має побачити вся школа!
Учні 8-11 класів із задоволенням працюють на уроках мистецтва! Ось наша галерея робіт: "Давньоєгипетські мотиви", "Скіфське золото" (8 клас), "Пуантилізм" (9 клас), "Африканські маски" (10 клас) Переглянути галерею
Естетичне виховання займає одне із провідних місць у педагогіці, бо воно формує духовно багату, зорієнтовану на загальнолюдські цінності особистість. Людська історія – це шлях боротьби за подолання суперечностей між матеріальним і духовним, прекрасним і потворним, добром і злом. А явище "культура" має унікальну властивість впливати на духовність людини, розвиваючи її складові. Увага до естетичного виховання закономірна, тому, що діяльність у будь-якій сфері не може бути сьогодні повноцінною, як без загальної освіти, так і без естетичної досконалості.
Пластилін протягом багатьох десятиліть є однією з улюблених дитячих розваг. Це не просто забава й веселе заняття, ліплення із пластиліну допомагає розробляти деякі важливі навички. Стискання та розтягування, відщипування й надання певної форми допомагають зміцнити м'язи пальців, а дотик до пластиліну є цінним тактильним досвідом.
Формування громадянської компетентності на уроках освітньої галузі «Мистецтво» - ця тема була винесена на засідання міського методичного об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу, яке відбулося 22 жовтня 2019 року на базі відділу освіти Миргородської міської ради.
Надзвичайно цікавою стала практична частина, під час якої педагоги вправлялися у крапковому малюванні (метод пуантилізм), майстер-клас та презентацію з якого показала вчитель ЗОШ №7 Ксьонз О.М.
На уроках трудового навчання Володимир Леонардович Василевич створює такі умови, щоб учні не тільки усвідомили суспільно корисне значення своєї праці, але й змогли б показати свої творчі здібності, реалізувати їх у конкретних трудових справах.
Наближається головне свято християн – Світле Христове Воскресіння, яке символізує перемогу життя на смертю, доброти над злом і безмежної віри над відчаєм. З нагоди святкування Великодніх свят в школі організовано виставку поробок «Недалечко чорвоне яєчко». Тут представлені писанки, народні ляльки, вишивка, Великоднє дерево, вироби з паперу. Запрошуємо всіх поринути в атмосферу весняного свята і гарного настрою. Щасливих усім свят!
Вже відчуваєте у повітрі аромат свіжовипеченої паски та розфарбованих писанок? Ще ні? Усього за кілька тижнів розпочнеться світле свято Пасхи, багате на традиції, обряди і прикмети. Ми почали готуватися до цього особливого свята заздалегідь, весело та цікаво організували роботу в 5, 6, 8, 9 класах під керівництвом учителя Глушко Л. В. і створили свою неймовірну писанку, яка припала до душі не лише дітям, але й дорослим. Проведіть Великодні свята так, як і ми, - яскраво і незабутньо!
Вже відчуваєте у повітрі аромат свіжовипеченої паски та розфарбованих писанок? Ще ні? Усього за кілька тижнів розпочнеться світле свято Пасхи, багате на традиції, обряди і прикмети. Ми почали готуватися до цього особливого свята заздалегідь, весело та цікаво організували роботу в 5, 6, 8, 9 класах під керівництвом учителя Глушко Л. В. і створили свою неймовірну писанку, яка припала до душі не лише дітям, але й дорослим.
Проведіть Великодні свята так, як і ми, - яскраво і незабутньо!
Учні 6 класу з Володимиром Леонардовичем Василевичем, закликають всіх учнів школи взяти участь в загальношкільній акції «Допоможи птахам взимку».
Разом з батьками вдома діти виготовляють годівнички. Частину приносять і розвішують на шкільному подвір’ї, частину – на власних подвір’ях, біля будинків, в парках. Щодня наповнюють їх різноманітними «смаколиками». Цього року зима видалась сніговою, тому щодня «пташині їдальні» користуються попитом. До них прилітають не тільки горобці і синички, також прилітали сойки і дятли з сороками теж не відмовляються від «гостинців».