Четвер, 2022-09-29, 5:13 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ №7

Меню сайту
Гарячі телефони
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


1 2 »

Щоб створити сучасне інноваційне освітнє середовище, потрібно продумати та забезпечити оптимальні умови для розвитку й саморозвитку дитини. Під час цих процесів, спостерігаючи та досліджуючи активність вихованців у цьому освітньому середовищі, педагоги набувають компетентності щодо його створення. 

Сьогодні ми поговоримо не про предметно-просторову складову розвивального середовища, а про новітні методи та підходи до навчання в Новій українській школі, які ми використовуємо, і задоволення сьогодні поділимося з вами.

НУШ – це реформа МОН, яка передбачає створення такої школи, де діти будуть навчатися через діяльність, основна увага спрямована на розвиток компетентностей, а не запам'ятовування фактів. Отже, ми пропонуємо Вам декілька інноваційних методів та прийомів, які допоможуть сучасному вчителю працювати в НУШ задля реалізації Державного стандарту початкової освіти та програм.


Наше шкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів. Голова ШМО Драгуцан С.О. 

Ігри та вправи на розвиток дрібної моторики. Підготувала: вчитель початкових класів вищої категорії Драгуцан С.О.

Цікаві джерела: 
Вправи на розвиток дрібної та загальної моторики  /  Вправи з розвитку дрібної моторики   /  Пальчикові вправи
ІГРИ НА РОЗВИТОК МОТОРНО-РУХОВОЇ УВАГИ  /   ... Читати далі »

Категорія: Міські та шкільні семінари, майстер-класи, МО, педради | Переглядів: 314 | Додав: svitlanadrag | Дата: 2022-01-27 | Коментарі (0)

Цитата року. Вчитель найщасливішої людини у світі, бо, обравши одну професію, опанував десятки цікавих ролей: актор (вчитель може щодня грати на 6-7 виставках, і так п'ять днів на тиждень), телеведучий (протягом дня учитель має оперативно підбирати матеріали для шести уроків і розповісти своїм "глядачам"), сценариста (учитель може придумати найнеймовірніші заходи під час уроку), диспетчер, стюард, психолог… І кінця цього списку немає. Джерело

... Читати далі »

У нашій школі відбулося засідання шкільного МО вчителів початкової школи, адміністрації школи, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Конструктивне спілкування на тему: "НОВИЙ ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ"

 «Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти за найкращими світовими стандартами  у школах почнуть впроваджуватися рівні підтримки відповідно до індивідуальних потреб та можливостей учнів з особливими освітніми потребами. Такий диференційований підхід змінює філософію надання освітніх послуг дітям з ООП на індивідуальну модель підтримки, командне визначення освітньої траєкторії, тісну взаємодію з сервісами інклюзивно-ресурсних центрів, а згодом і фінансування за принципом "за реальною потребою". Це  позитивно вплине на підвищення якості інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти та допоможе школам покращити процес організації та якість такого навчання», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Категорія: Міські та шкільні семінари, майстер-класи, МО, педради | Переглядів: 65 | Додав: makogonpolia | Дата: 2022-01-13 | Коментарі (0)

Відбулося засідання професійної педагогічної спільноти вчителів інформатики Джерело: http://mirgorod-gorono.at.ua/news/vidbulosja_zasidannja_profesijnoji_pedagogichnoji_spilnoti_vchiteliv_informatiki/2021-11-01-2060

1.         Інтегроване навчання як освітній пазл. Інтеграція предметів під час традиційного та дистанційного навчання (Чухій С.В., учитель інформатики ЗОШ № 7).

2.         Дотримання академічної доброчесності у закладах освіти (Дрімайло В.В., учитель інформатики ОЗО «Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного»).

3.         Оцінювання результатів навчання учнів під час проведення навчального заняття (Семеренко А.В., учитель інформатики ОЗО «Миргородський ліцей імені Івана Андрійовича Зубковського»).

4.         Вправи з рухової активності та вправи гімнастикии для очей на уроках інформатики (згідно з новим Санітарним регламентом) (Бондаренко Ю. М., учитель інформатики Петріцівської гімназії).

Категорія: Міські та шкільні семінари, майстер-класи, МО, педради | Переглядів: 39 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 2021-11-01 | Коментарі (0)

Джерело: 21 жовтня 2021року на базі ЗЗСО Миргородської міської територіальної громади пройшов обласний науково-практичний семінар «Набуття Soft skills на уроках мистецької освітньої галузі» для координаторів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників та керівників педагогічних спільнот вчителів художньо-естетичного циклу. Захід відбувся у форматі відеоконференції з використанням платформи Teams.

Відкрила конференцію Халецька Лілія Леонідівна, методист відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін, старший викладач кафедри методики змісту освіти ПОІППО ім. М.В. Остроградського. Начальник відділу освіти Миргородської міської ради Тетяна Колибельнік привітала учасників семінару та познайомила присутніх із освітнім простором Миргородської МТГ.

У доповіді-презентації «Набуття Soft skills на уроках мистецької освітньої галузі» Лілія Халецька розкрила важливість розвитку м’яких навичок (soft skills), які потрібні кожній людині для життя в цивілізованому суспільстві. Це навички з комунікації, партнерства, нетворкінгу, емпатії, дипломатичні комунікативні навички тощо.

Під час практичної частини семінару педагоги закладів освіти Миргородської МТГ поділилися досвідом щодо розвитку в учнів гнучких, м’яких навичок. Говор Ірина Володимирівна, вчитель музичного мистецтва ОЗО «Трудолюбівська гімназія» презентувала фрагмент уроку з музичного мистецтва у 4 класі. Цікаві майстер-класи «Пуантилізм», «В гості до музичних інструментів» підготували Ксьонз О.М, вчитель мистецтва ЗОШ №7 та Радченко С.І., вчитель музичного мистецтва ОЗО «Хомутецька гімназія». Із технологією створення вебквесту познайомила вчитель ОЗО Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Дрімайло Н.М. Разом із Вікторією Коморною учасники семінару пограли в онлайн-квест «Формуємо Soft skills засобами мистецтва» .

У вироблених рекомендаціях учасники зібрання дійшли згоди щодо формування здатності навчатись протягом усього життя - Life long learning. В наші дні освіта і розвиток – безперервний процес. Добре розвинуті навички soft skills допоможуть налагодити та підтримувати контакти, домовлятися, запобігати конфліктам, знаходити компроміси, досягати поставлених цілей. Валентина Силко, інспектор кабінету забезпечення діяльності закладів освіти відділу освіти Миргородської міської ради

Категорія: Міські та шкільні семінари, майстер-класи, МО, педради | Переглядів: 44 | Додав: ksonzolga | Дата: 2021-10-25 | Коментарі (0)

Пізнавальною для учасників стала презентація «Інтерпретація творів мистецтва як засіб формування художньої культури учнів», яку підготувала Ксьонз О.М., вчитель предмету «Мистецтво» ЗОШ №7. Джерело:


Джерело: 28 жовтня 2020 року  відбулося методичне об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу. Засідання пройшло в умовах дистанційного навчання з використанням сервісу для відеоконферецій ZOOM. Присутні обговорили питання організації дистанційного навчання учнів в умовах карантину, поділилися досвідом роботи щодо онлайн-подачі освітнього матеріалу  та залучення школярів до художньої діяльності. Цінні  поради та рекомендації з цього питання надала голова міського методичного об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу Дрімайло Н.М. Пізнавальною для учасників стала презентація  «Інтерпретація творів мистецтва як засіб формування художньої культури учнів», яку підготувала Ксьонз О.М., вчитель предмету «Мистецтво» ЗОШ №7. Вчитель гімназії Віталій Лещенко зацікавив педагогів презентаціями «Український живопис 19 століття», «Архітектура та скульптура ХІХ ст. в Україні».  

У вироблених рекомендаціях члени методичного об’єднання накреслили шляхи збагачення емоційно-естетичного досвіду школярів, формування у них системи художніх знань, умінь, здатності розуміти та інтерпретувати твори мистецтва, висловлювати і аргументувати свої думки, судження, оцінки.

Валентина Силко, методист методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради

Категорія: Міські та шкільні семінари, майстер-класи, МО, педради | Переглядів: 53 | Додав: ksonzolga | Дата: 2020-10-29 | Коментарі (0)


Підготовка до нового навчального року. Знайомство з оновленою версією електронної системи «Моя Школа», якій надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», та застосунок Microsoft Teams, який функціонує у цій системі

Електронний щоденник «Моя Школа» 

Електронний щоденник «Моя Школа» 


1-10 11-15
Пошук
Вхід на сайт
Шкільний YouTube
Освіта України
Влітку
Календар
«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2022
uCoz