Четвер, 2021-12-09, 4:19 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ №7

Меню сайту
Гарячі телефони
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 38
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


4:03 PM
Явища природи. Колажі (MyCollage) на віртуальній дошці (padlet). Природознавство та Інформатика. 5 клас. Вчителі Маркович Л.М., Чухій С.В.

Мета: сформувати в учнів уявлення про основні групи фізичних явищ природи, хімічні та біологічні явища. сформулювати висновок про значення фізичних явищ у житті людини. Навчити учнів виокремлювати головне в повідомленні та будувати структурно-логічну схему, вчитися коротко висловлювати свою думку.

Ось ще кілька таких застосунків для легкого виконання завдання від Дія.Цифрова освіта:  ✔️ Picsart   ✔️ PicCollage   ✔️ Pic Jointer

  

Чим може стати для вас онлайн-дошка? Засобом: оцінки психологічного стану на будь-якому етапі уроку (дошка настроїв); візуалізації інформації; навчання навичкам співпраці ... і не тільки! За допомогою цього сервісу можна створити окремий номер шкільної газети, статтю, оголошення, документ для спільної роботи і т.д. Учні можуть самі· створити кластери або опорні конспекти, представляти користувачеві інформацію в наочному вигляді; компактно описувати закономірності, притаманні початкового набору даних;  знижувати розмірність або стискати інформацію; відновлювати прогалини в наборі даних; Проводьте мозкові штурми, працюйте над груповими проектами. Це дуже цікаво!

Зроблено в Padlet

Учені поділили явища природи на групи. Розрізняють біологічні, фізичні, хімічні явища.

Біологічні явища. Усі явища, які відбуваються з    тілами живої природи, тобто організмами, називаються біологічними явищами. До них належать проростання насіння, цвітіння, утворення плодів, листопад, зимова сплячка тварин.

Фізичні явища. Ознакою фізичних явищ є зміна форми, розмірів, місця розташування тіл та їх агрегатних станів. Коли гончар виготовляє горнятко з глини, змінюється форма. При добуванні кам’яного вугілля змінюються розміри шматків гірської породи. Під час руху велосипедиста зазнають змін розташування велосипедиста і велосипеда щодо тіл, які знаходяться обабіч дороги. Танення снігу, випаровування і замерзання води супроводжуються переходом речовини з одного агрегатного стану в інший. Під час грози гримить грім і з'являється блискавка. Це фізичні явища. 

Погодьтеся, що наведені приклади фізичних явищ дуже різноманітні. Та якими б різноманітними не були фізичні явища, у жодному з них не відбувається утворення нових речовин.

Фізичні явища — явища, під час яких нові речовини не утворюються, а змінюються розміри, форма, розташування, агрегатний стан тіл і речовин.

Хімічні явища. Вам добре відомі такі явища, як горіння свічки, утворення іржі на залізному ланцюгу, скисання молока тощо. Це приклади хімічних явищ. 

До хімічних явищ належать явища, під час яких з одних речовин утворюються інші.

Хімічні явища знайшли широке застосування. За їх допомогою люди добувають метали, створюють засоби особистої гігієни, матеріали, ліки, готують різноманітні страви

Джерела: Он-лайн дошка в освітньому процесі

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 25 | Додав: markovichphysics | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт
Шкільний YouTube
Освіта України
Влітку
Календар

Copyright MyCorp © 2021
uCoz