Thursday, 2022-06-30, 7:42 PM
Вітаю Вас Guest | RSS

Миргородська ЗОШ №7

Меню сайту
Гарячі телефони
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


8:03 AM
22 квітня – Міжнародний день Матінки-Землі. З турботою про Землю. 2021-22 р.

Тип нашого: за кінцевим результатом: теоретико-практичний; за змістом: між предметний; за кількістю учасників: колективний; за тривалістю: середньої тривалості; за ступенем самостійності: репродуктивно-дослідний.

Мета проекту: формування в учнівської молоді екологічного мислення і свідомості, що ґрунтується на ставленні до довкілля як цінності, яку слід оберігати, виховання та розвиток особистості, відповідальної за стан навколишнього середовища, готовності його поліпшувати шляхом прийняття екологічно відповідальних рішень, залучення учнівської молоді до соціально-корисної діяльності в регіоні, місті, набуття нею екологічного досвіду та визначення шляхів розв’язання проблем екологічного характеру, стимулювання інтересу до вирішення цих проблем, розвиток високої громадянської позиції, особистого потенціалу, особистісного зростання, формування моральних почуттів відповідальності за стан довкілля, накопичення екологічних знань із метою формування навичок такої поведінки, яка б не завдавала шкоди довкіллю.

Усі матеріали для онлайн- чи очного заняття можна знайти тут.

Всеукраїнський конкурс «Година Землі»

NAUROK.COM.UA Всеукраїнський конкурс «Година Землі» Запрошуємо до участі в безкоштовному онлайн-конкурсі «Година 


З Архіву Шкільного сайту до Дня Землі: 

Корисні повчальні мультики для дітей. Розповідь про заповідник "Асканія-Нова". Які тварини, птахи живуть у заповіднику України.

MAMABOOK.COM.UA Пізнавальний мультик, які розповідає про унікальних мешканців «Асканії-Нова»MAMABOOK.COM.UA Безкоштовні розмальовки на тему “День Землі та екологія”: 15 шаблонів в одному файлі


День Землі Коли святкується День Землі. Ідеї аплікацій і творчих робіт на День Землі. Як зробити макет планети з паперу. Паперовий глобус.

MAMABOOK.COM.UA Аплікація до Дня Землі: інструкція + безкоштовний шаблон

Коли святкується День Землі. Ідеї аплікацій і творчих робіт на День Землі. Як зробити макет планети з паперу. Паперовий глобус.


День Землі Мета: продовжити формувати знання про Всесвітній день Землі, розширювати та збагачувати знання про природу та екологічну ситуацію ; розвивати небайдужість, інтере...

Об этом сайте VSEOSVITA.UA Відео на тему: " День Землі"


30 потрясающих фото Земли со спутника

TRAVEL.HOOP.AM 30 потрясающих фото Земли со спутника Дізнатися більше

забруднення навколишнього середовища притаманна багатьом країнам і на сьогоднішній день набула глобального характеру. XX століття принесло людству чима....

MAGNETICONE.ORG Пізнавальні мультфільми для дітей про збереження довкілля - MagneticOne.org

22 квітня відзначається не просто велике, а глобальне свято – Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day), що проводиться під егідою ООН, – день нашого спільного затишного дому. Свято було встановлено на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у 2009 році (резолюція № A / RES / 63/278, її співавторами виступили більше 50 держав-членів ООН) і відзначається, починаючи з 2010 року, щорічно 22 квітня.

Голова 63-й сесії Генеральної Асамблеї Мігель д’Еското Брокман заявив, що проголошення в резолюції цього Міжнародного дня є визнанням того, що Земля і її екосистеми є нашим будинком, забезпечують людству життя, а також підтвердженням зобов’язань, прийнятих на Конференції ООН з навколишнього середовища і розвитку в Ріо-де-Жанейро в 1992 році. Тому для досягнення справедливого балансу між економічними, соціальними та екологічними потребами нинішнього і майбутніх поколінь необхідно сприяти гармонії з природою і планетою Земля. У резолюції також наголошується, що термін «Матінка-Земля» загальноприйнятий у багатьох країнах і відображає залежність між планетою, її екосистемами і людиною.

Пропонуючи всім державам-членам ООН, міжнародним і неурядовим організаціям відзначати «Міжнародний день Матері-Землі», Генеральна Асамблея звертає увагу на те, що це свято вже щорічно відзначається в багатьох країнах.

Традиція відзначати 22 квітня День Землі зародилася в США в 1970 році, в 1990 році цей день став міжнародним, а в 2016 році святкування Дня землі збіглося з церемонією підписання Паризької угоди по клімату, яке було прийнято усіма 196 сторонами Рамкової конвенції ООН про зміну клімату 12 грудня 2015 року в Парижі. В рамках цієї угоди країни домовилися спільними зусиллями обмежити зростання глобальної середньої температури до показника менше 2 градусів, а з урахуванням серйозних наслідків, прагнути до показника 1,5 градуса.

В північній півкулі День Землі відзначається навесні, а в Південній півкулі – восени. Основною метою цієї всесвітньої акції є привернення уваги суспільства і кожної людини планети до проблем Землі, до проблем її навколишнього середовища.

Яка ж вона, наша Земля?

  • Підраховано, що планеті Земля приблизно 4,5 мільярда років.
  • Якщо ви захочете обійти навколо Землі, крокуючи по екватору, то доведеться пройти шлях довжиною майже в 40010 кілометрів.
  • Відстань від поверхні до центру одно 6378 кілометрів. Причому, дійсно тверді породи (літосфера) формують шар всього близько 70 кілометрів, а, просуваючись далі вглиб, ми спостерігаємо напіврідкий і рідкий стани.
  • Долина Смерті в Каліфорнії і місце в Лівії, зване Ель Азізія, утримують рекорди найгарячіших місць на Землі. Рекорд Ель Азізії – 57,8 градусів за Цельсієм (13 вересня 1922 роки), рекорд Долини Смерті – 55,8 градусів за Цельсієм (10 липня 1913 року).
  • А найхолоднішим місцем на Землі визнана Антарктика – 21 липень 1983 року дослідницької станції «Схід» в Антарктиці було зареєстровано -89 градусів за Цельсієм.
  • Наша Земля неймовірно багата мінералами – вчені класифікували вже близько 4000 видів мінералів, приблизно 200 з них мають практичне значення. Щорічно відкриваються 50-100 видів мінералів.
  • У Землі один природний супутник – видимий неозброєним оком Місяць.

День Матері-Землі 22 квітня, як і День Землі, що проводиться в День весняного рівнодення, дає можливість кожному жителю в усіх населених куточках планети висловити подяку нашому великому спільного дому. Щорічно вчені країн світу збираються в цей день за круглим столом для обговорення глобальних екологічних проблем. У різних країнах організовуються найрізноманітніші заходи і акції. Це конференції, виставки, закриття автомобільного руху на жвавих вулицях великих міст, прибирання території і посадка дерев. В цей день всі бажаючі можуть взяти участь у благоустрої та озелененні своїх дворів і вулиць.

Є у Дня Землі і свій прапор з зображенням однієї з перших фотографій нашої планети з Космосу. Це знак усвідомлення, що тільки спільними зусиллями можна вирішувати глобальні екологічні та соціальні проблеми на Землі. Тому невипадково, що це свято активно підтримують космонавти. Адже вони першими розповіли світу про те, наскільки прекрасна і беззахисна наша планета, і як вона потребує дбайливого ставлення всіх нас.

Джерело:  https://abetkaland.in.ua/22-kvitnya-mizhnarodnyj-den-matinky-zemli/

MAGNETICONE.ORG Пізнавальні мультфільми для дітей про збереження довкілля - MagneticOne.org

День Землі 22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими на...

Об этом сайте VSEOSVITA.UA Розтяжка для проведення Всесвітнього Дня Землі "День Землі"


День Землі До Дня Землі команда «Всеосвіти» розробила чудову «гру-тренажер» для наших дітлахів. Тепер процес сортування відходів буде не тільки корисним, але й цікавим! Забор...

VSEOSVITA.UA «Сортувати – це просто!»: пізнавальна гра для дітей

З Архіву Шкільного сайту до Дня Землі: 

Відзначаємо День Землі-2019! Цікаві ідеї, факти. Вчителі - Легка З.В., Чухій С.В. + День довкілля, Матеріали...

...Плакат співпраці «День Землі» Малюнки на екологічну тематику Спільний альбом Об этом сайтет GOOGLE.COM День Землі у 2019 році ....організми та їхні особливості на Землі в сьогоднішньому #GoogleDoodle. Розквітає наша школа навесні Об этом сайте UK.WIKIPEDIA.ORG День довкілля — Вікіпедія Де́нь довкі́лля — свято України.

Новини сайту » - 2020-02-04 09:08:24

День Земля +3 20 Березня День Землі. Деякі матеріали: https://www.youtube.com/watch?v=s1MldaS8z0A https://www.youtube.com/watch?v=OfKXOlRkAO0

Каталог сайтів » Біологія - 2019-03-18 10:10:12

12:49 PM Сторінка загадок про рослин і тварин від 4 класу. До Міжнародного Дня Матінки-Землі. Іванова В.Б. та Чухій С.В. 

12:42 PM Фотогалерея, яку створюємо усією школою 

12:38 PM Як можна допомогти планеті? Спільна презентація учнів 6 класу. До Міжнародного Дня Землі. Легка З.В. та Чухій С.В. 

12:27 PM Заповідники України. Презентації для уроку+спільна презентація-подорож від учнів 3 класу. До Міжнародного Дня Землі. Пелих Н.В., Чухій С.В.(2) 

10:03 PM 22 квітня – Міжнародний день Матінки-Землі 

Безкоштовна вікторина до Всесвітнього дня Землі

MAMABOOK.COM.UA Безкоштовна вікторина до Всесвітнього дня Землі  Онлайн-тест про екологію для школярів. Цікаві тести про природу українською мовою. Екологічна вікторина з відповідями.

Українські школи закликають долучитись до найбільшого уроку у світі з екології - новини освіти | «Освіторія»

OSVITORIA.MEDIA Українські школи закликають долучитись до найбільшого уроку у світі з екології - новини освіти |

«Година Землі» – новий цікавий конкурс від «На Урок»

NAUROK.COM.UA «Година Землі» – новий цікавий конкурс від «На Урок» Кожного року останньої суботи березня о 20:30 (за місцевим часом

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 2649 | Додав: SvetlanaCh | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт
Шкільний YouTube
Освіта України
Влітку
Календар
«  April 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2022
uCoz