Україна – рідний край,
Поле, річка, синій гай!
Любо стежкою іти,
Тут живемо я і ти!
Поглибити знання учнів про нашу – Україну, продовжувати ознайомлення учнів з національними та державними символами України, формувати національну свідомість, виховувати патріотів рідної держави, повагу до її символів, розвивати пізнавальні інтереси, виховувати любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.
Інформаційний проект — це проект, що спрямований на збір інформації про який-небудь об'єкт або з певної теми з метою аналізу, узагальнення й уявлення інформації для широкої аудиторії.
Україна – правова держава. Вона, як ви знаєте, має свою Конституцію – Основний закон України, тобто правила, за якими живуть громадяни нашої держави. Її ухвалено 28 червня 1996 року Верховною Радою України. Україна – незалежна держава. 24 серпня 1991 року було ухвалено Акт проголошення незалежності України. Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою. Це означає, що вона має право самостійно, без втручання інших держав вирішувати всі свої внутрішні та зовнішні справи. А ще Україна – демократична. Це означає, що влада в ній належить народу.
Кожна країна світу обов’язково повинна мати свої три символи: Герб, Гімн, Прапор
Мета. Ознайомити учнів з найвідомішими українськими народними танцями та історико-етнографічними характеристиками, вивчити їх елементи, визначати роль танцю в житті українського народу; розвивати відчуття ритму, чуттєво-емоційну сферу; виховувати повагу до українського традиційного танцю.
Українська пісня – це душа народу. Але й у танцях українці завжди були та є завзятими. На святах або після того, як добре попрацювали, збиралася молодь, щоб відпочити. А кращий відпочинок – це добра пісня або веселий запальний танок.
Танцювальне мистецтво сягає своїм корінням глибокої давнини.
Наші пращури свої емоції та почуття намагалися передати рухами, імітуючи поведінку тварин і птахів.
Згодом танці стали складовою частиною магічних обрядів та ритуалів, які вони виконували перед полюванням, збиранням врожаю, битвою з ворогом.
Український народний танець, як і решта видів народної творчості, розвивався протягом усього історії українського народу, збагачуючись новим змістом і своєрідними виразними засобами. У ньому знайшли відображення радість творчої праці, героїзм боротьби, і велич перемог, задерикувата веселість, м'який гумор та інші риси, властиві українському національному характеру.
Розвиток культури кожного етносу і формування її особливостей пов’язані з природним середовищем та способом господарських занять населення. Кліматичні, біологічні та географічні фактори, сусідство з іншими націями, історичні події, що протягом тривалого часу відбувались в Україні, впливали на духовний світ людини, характер, темперамент народу.