Блискуча, абсолютно неймовірна життєва кар’єра: селянський син з України став на канадській землі мільйонером, сягнув неймовірних вершин успіху та благополуччя, здолавши чимало складних для нього обставин. Адже судилося йому в двадцять сім років починати в чужому краю своє життя заново, як кажуть, з чистої сторінки. І не мав він тоді нічого, крім власних, звичних до праці рук та світлої голови.
Ім’я цієї людини – Петро Яцик. Небайдужість, мабуть, була однією з головних рис його характеру. Він був українцем, який усвідомлював усе: болі, і тривоги, і проблеми свого народу. Петро Яцик – це філософ-самоук, співрозмовники, спілкуючись з ним, починали вірити в себе,
Справою свого життя він уважав допомогу щиру Україні, пояснював необхідність ґрунтовної освіти, вчив не жити у світі ілюзій, а самокритично дивитися на себе і працювати без упину. Колишній хлопець із українського села виріс у Канаді до рівня видатного громадського діяча, мецената, який виразно бачить національні пріоритети та безкомпромісно відстоює їх. «Убогий духом не може бути багатим, незважаючи на те, скільки грошей він має», – любив повторювати Петро Яцик.
Мета: формувати уявлення про правила пожежної безпеки в школі, способи сповіщення про пожежу, алгоритм дій під час пожежі в громадському приміщенні, ознайомлення із правилами особистої безпеки під час виникнення пожежі; розвивати вміння використовувати здобуті знання в повсякденному житті, здатність орієнтуватись у загрозливих для життя ситуаціях, реально оцінювати небезпеку, розвивати здоров’язбережувальні й соціальні компетенції; виховувати готовність до розв’язання різних життєвих ситуацій, рішучість, відповідальність, дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя та готовність надавати допомогу іншим людям за умов пожежі.
ПРО КОНКУРС. Конкурс для всіх, хто хоче покращити рівень володіння українською мовою. Учні 1–11 класів зможуть вдосконалити навички усного та писемного мовлення, навчаться вдало добирати фразеологізми та сталі вирази, розширять свої уявлення щодо історії української мови та писемності.
Головна мета нашого конкурсу — популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування дітей та підлітків.
Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта отримає іменні сертифікати.
Сьогодні – День української писемності та мови. Учні 6 класу (вчитель Глушко Л.В.) відзначили це свято, намалювавши яскраві стіннівки та плакати, відчули причетність до української спільноти, зробили скромний внесок у популяризацію рідної мови.