Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Для українців – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Свято відзначається згідно з рішенням, ухваленим лідерами країн-членів Європейського Союзу на зустрічі в Мілані в 1985 році.
Ми, європейці, належимо до різних країн, спілкуємося різними мовами, маємо різні традиції, звичаї та вірування.
Нашим спільним надбанням та джерелом захоплення є прекрасна література, музика, мистецтво створені для нас упродовж століть кращими митцями Європи. Майже для всіх у Європі надзвичайно важливим є справедливість, добросусідство, свобода висловлювання власної думки, взаємоповага.
Ми пишаємося тим, що вирізняє нашу країну і надає особливих, притаманних лише нам рис. Але ми так само пишаємося й тим спільним, що властиве нам як європейцям.
Щиро вітаємо з Днем Європи! Це свято нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, а у серці кожного українця.
Стрімкий розвиток суспільства інколи негативно позначається на таких цінностях родини. Люди змінюють пріоритети. Тому ще в 1994 році ООН проголосив День сім'ї, аби нагадати людям про важливість сім’ї. Все починається саме з неї. Це джерело любові, поваги, на ній будується будь-яке цивілізоване суспільство. 70% українців вважають сім’ю найбільшою цінністю в житті. Проявляти любов варто вчинками, увагою, допомогою, спілкуванням.
Символом Дня сім'ї стала ромашка. У день святкування плетуть вінки з ромашок, дарують букети ромашок і "февронькі" - листівки із зображенням ромашок або інших символів сім'ї. Це нове свято, тому усталених традицій святкування немає. Кожна родина самостійно обирає, як відзначити цей день, але в умовах карантину найкраще провести його вдома. Бережіть стосунки та свої родини. Приготуйте запашний пиріг з корицею, погортайте альбоми у сімейному колі. Джерело: