Бути справжнім учителем – мистецтво, в якому повною мірою виявляються відданість обраному фаху, глибокі професійні знання, постійний пошук нового, творчий підхід до справи.
Педагог має бути «другом письменника», тобто досконало знати його життєвий і творчий шлях, уміти зацікавити учнів ним як особистістю та його доробком, змогти відстояти в разі потреби, інтереси митця.
Своєрідним продовженням уроку, де учні збагачують свої літературні знання, поглиблюють уміння, зміцнюють навички, а також дістають естетичну насолоду від знайомства із творами відомих майстрів художнього слова, є позакласна і позашкільна робота. Її метою є розширення літературної освіти учнів, їхньої читацької культури, творчих здібностей.
У березневі дні ми знову й знову звертаємось до імені українського поета, талановитого художника, славного сина України – Т.Г.Шевченка.
До 204-ї річниці із дня народження Кобзаря у Миргородській ЗОШ I-III ступенів №7 було приурочено шевченківську декаду, мета якої поширювати знання про поета, розкрити велич українського генія, наблизити його до серця кожного учня, розвивати комунікативну, діяльнісну компетенції, виховувати шану і повагу до Шевченка, патріотизм і національну свідомість.
Упродовж десяти днів школа квітла газетами та малюнками, що були присвячені основним віхам життя і творчості нашого батька Тараса, «шуміла квестами» та конкурсами, мрійливо затихала, слухаючи вірші та пісні, без яких не можна уявити України.
...
Читати далі »