Середа, 2022-09-28, 0:57 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ №7

Меню сайту
Гарячі телефони
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про школу


Адреса: 37601, Україна, Полтавська область, м.Миргород, вулиця Багачанська, 51
Тел. (05355) 4-17-88, E-mail: 
mirschool7@gmail.com   Офіційний сайт школи:  http://mirgorod7.at.ua/ (Меню сайту
на Google Сайті)
Директор школи - Василевич Володимир Леонардович - Сайт: 
https://sites.google.com/site/sajtvvl/ 
Заступник директора з навчальної роботи - Рибіна Оксана Іванівна 

Завуч школи з виховної роботи - Василова Ірина Володимирівна  


ОБЛАСНИЙ ТЕЛЕФОН ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ: тел. +38 097 77723221

СЛУЖБА У СПРАВАХ НЕПОВНОЛІТНІХ: Усатова Євгенія Петрівна, тел. 5-48-86

МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: Усатенко Оксана Олександрівна 5-20-86

Офіційний сайт Миргородської міської ради   http://myrgorod.pl.ua/

Міська телестудія "Миргород" facebook https://www.facebook.com/mirgorod.tv?ref=profile

Школа_7 Миргород  https://www.youtube.com/channel/UCx6WiyAuDkMmEtJN4FiUXTg/videos


Миргородська загальноосвітня школа І–ІІІ ст. №7 Миргородської міської ради Полтавської області  http://mirgorod7.at.ua   надає освітні послуги жителям авіамістечка.   Плідно  працює  учнівський «Прес-центр» та об’єднання «Юні журналісти». Школа обладнана сучасною комп’ютерною технікою, швидкісним інтернетом. Успішно впроваджується проект «Моя школа» - «Електронний щоденник». Проводиться профільне вивчення української мови в 10-11 класах. На базі школи працюють гуртки: «Цифрова та медіаграмотність», «Художнього дизайну», «Юні друзі природи», театральна студія, спортивні секції з легкої атлетики та волейболу.


Навчальний заклад заснований у 1962 році (переглянути Історичну довідку)
Сьогодні в школі навчається учнів – 225. Педагогічних працівників – 23 (E-mail та сайти вчителів ЗОШ №7)

Педагогічний колектив працює над науково-методичною проблемою: «Забезпечення професійної компетентності учителя як необхідної умови ефективності процесу навчання та виховання учнів, шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій».

Виховна проблема: «Підвищення ефективності використання активних педагогічних технологій у діяльності класного керівника, вдосконалення майстерності педагогів, спрямоване на підвищення ефективності виховного процесу».Наша школа – це живий організм і водночас – частина життя дитини.
Наша школа – це діти, учителі, обслуговуючий персонал, батьки, які разом домовилися про спільну діяльність заради інтенсивного розвитку дитини.

Наша школа – цілий світ, світ мрій та творення самого себе, світ злетів та падінь.
Наша школа – цілісна соціальна система, це храм наук, згусток культури, науки і творчості, який має своєрідну навчально-виховну систему, чіткий режим роботи, в якому не залишається поза увагою жодна дитина. Школа перебуває в постійному русі – розвивається і змінюється.
Сьогодні школа – соціокультурний центр військового авіамістечка нашого міста, який формує ціннісні орієнтації учнівської молоді, виховує такі якості, як честь, гідність, толерантність, повагу до інших культур.

Пріоритетними серед яких визначаються загальнолюдські цінності. Враховуючи ці аспекти концепція школи орієнтує навчально-виховний процес на посилення культуротворчої та компетентнісної функцій освіти, на виховання в учнів природного інтересу до знань, фізичної досконалості, набуття ціннісних громадських орієнтацій.

Сьогодення школи – це функціонування і творення шкільного округу – це система організації роботи, що забезпечує здобуття якісних освітніх послуг дітей.
Колектив школи – це моноліт однодумців, де навчаються учні, працюють вчителі, задіяні батьки, всі разом роблять спільну справу – формують майбутнє держави.

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – це сучасний навчальний заклад, який функціонує для забезпечення гарантованого права громадян м.Миргорода на доступність і безоплатність повної загальної середньої освіти (ст.53 Конституції України), права батьків вибирати заклад освіти для неповнолітніх дітей (ст.60 Закону України "Про освіту")

Виконуючи Закон «Про мови» в школі з 1991 року розпочався поступовий перехід до викладання навчальних предметів українською мовою. В 2006 року було завершено перехід на українську мову навчання.

Школа здійснює навчання, розвиток, виховання дітей, починаючи з шестирічного віку, забезпечує наступність і безперервність освітнього процесу.

Навчальний заклад має таку структуру:

– початкова школа (1-4 кл);

– основна школа (5-9 кл);

– старша школа (10-11 кл).

В школі створені учнівський комітет, батьківський комітет, Рада школи.

Для навчання та виховання дітей створені хороші умови.

Пошук
Вхід на сайт
Шкільний YouTube
Освіта України
Влітку
Календар
«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2022
uCoz