Четвер, 2022-09-29, 4:25 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ №7

Меню сайту
Гарячі телефони
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформація про сайт

Сайт створено для співпраці вчителів і допомоги учням та їх батькам.

Його метою є об’єднання зусиль батьків і вчителів для підвищення ефективності навчання та виховання дітей.

Шановні батьки! На сторінках сайту Ви познайомитесь з життям класів, з успіхами ваших дітей, знайдете цікаву інформацію, отримаєте пораду.

Для дітей також є сторінки, на яких вони зможуть одержувати цікаві завдання, тести, дізнаватися цікавинки та дивитися мультики.


Шкільний сайт є найважливішим елементом інформаційної політики сучасного освітнього закладу та інструментом вирішення ряду освітніх завдань, пов'язаних з формуванням інформаційної культури учасників освітнього процесу. 

Шкільний сайт - прекрасний привід об'єднати в одному проекті зусилля адміністрації, педагогів, учнів, причому кожна група відповідатиме за свій напрямок діяльності. 

Робота над змістом шкільного сайту – завжди командна робота. Роботу над шкільним сайтом можна розглядати як колективний дитячо-дорослий проект. Зрозуміло, організація дитячої команди – справа набагато важча, ніж робота, здійснювана зусиллями дорослих людей - адміністраторів і вчителів. Але й результат у випадку удачі якісно інший: сайт стає не тільки відображенням офіційного життя школи, але й її живим дзеркалом, дійсно відбиває життя всього колективу дорослих і дітей.

Добре організована робота із супроводу сайту може стати своєрідним інтегруючим стрижнем, навколо якого об'єднаються ті, хто живе в шкільному будинку

Шкільний сайт - це насамперед реальна можливість організації серйозної проектної діяльності в школі, адже сайт - це проект, що динамічно розвивається, творчий, довгостроковий, з різноманітними видами роботи і, отже, можливістю розподілу ролей. Якщо правильно сформувати групу, до якої увійдуть автори, технічні працівники, фотографи, репортери, художники, то може вийти чудовий, живий, цікавий ресурс, що створюється в тому числі й дитячою командою.

Робота з реалізації сайту як проекту – питання соціалізації учня. Цікава робота над шкільним сайтом дозволить креативним підліткам підвищити свій статус у шкільному колективі, сформувати мотивацію й зацікавленість в участі в шкільному житті.

Головне ж, що сайт створюється дійсно зусиллями учнів школи, а не є тільки «дорослим рупором». Це питання довіри до самого сайту з боку інформаційних адресатів і об'єктивний показник того, що в школі реалізується та сама педагогіка співробітництва, про яку ми багато говоримо, але часто просто не бачимо тих конкретних форм, у яких вона може втілюватися.

Чим більшу роботу з організації та функціонування шкільного сайту вдасться перекласти на плечі учнів, тим більш інформативним і цікавим буде сам сайт. Хоча самостійно діти такий проект реалізувати не зможуть. Джерело:

Пошук
Вхід на сайт
Шкільний YouTube
Освіта України
Влітку
Календар
«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2022
uCoz