Середа, 2019-11-13, 8:07 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Меню сайту
Про школу
Випускникам
Влітку
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 28
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог сайтів

Головна » Каталог сайтів » Законодавство та Охорона праці

ВИХОВНІ ГОДИНИ У СЕРЕДНІЙ ТА СТАРШІЙ ШКОЛІ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВІ: ЯКІ ДОКУМЕНТИ ЦЕ РЕГУЛЮЮТЬ?
http://www.ukr.life/uk/osvita/vihovni-godini-u-serednij-ta-starshij-shkoli-ne-obov-yazkovi-yaki-dokumenti-tse-regulyuyut/?fbclid=IwAR2IHX592F9zLYaf5VZfsBVxZIuxKbOB128u4w7YItFl8S2H0Gbs4Wl3iGo 2019-09-02, 6:40 AM

ВИХОВНІ ГОДИНИ У СЕРЕДНІЙ ТА СТАРШІЙ ШКОЛІ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВІ: ЯКІ ДОКУМЕНТИ ЦЕ РЕГУЛЮЮТЬ?

EtCetera надіслав до Міністерства освіти та науки України запит із запитанням, чи існує нормативний акт, який би зобов’язував учителів проводити виховну годину в певний день і час. От що нам відповіли у відомстві.

ХТО ВИХОВУЄ? Питаннями виховної роботи учнів конкретного класу опікується класний керівник. Це визначається Положенням про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти

ПЛАН. Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018  №676 «Про затвердження Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти», плани роботи класних керівників, вихователів, бібліотекарів, методичних об’єднань, гуртків, спортивних секцій, поурочні плани, що складались на основі календарно-тематичних, стали необов’язковими.

Ці документи можуть створюватись лише за рішенням педагогічної ради закладу освіти та мати довільну форму і структуру.

План виховної роботи не належить до переліку документів, що підлягають затвердженню або реєстрації у закладі загальної середньої освіти.

ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС. Передбачається, що виховання учнів здійснюється не тільки через проведення окремих виховних годин, а й у процесі навчання як наскрізне. Таке виховання проводиться через:

– внесення ціннісних складових у зміст навчальних предметів (відпрацювання конкретних здоров’язбережувальних навичок і умінь, мотивація на здоровий і безпечний спосіб життя, виховання усвідомлення цінності власної держави, демократичних свобод, соціальної активності, відповідальності тощо);

– взаємодію учителя з учнем на партнерських засадах як на уроках, так і в позаурочний час;

– використання вчителем демократичного стилю спілкування з учнями;

– створення умов для творчої самореалізації.

Крім того, для учителів та батьків на сайті МОН доступний розділ «Виховна робота та захист прав дитини». Він містить програми позакласної роботи з учнями різних вікових груп, посилання на корисні ресурси та навчальні матеріали з особистісної безпеки, базові знання про безпеку в інтернеті тощо.

КОНСПЕКТ. Ведення конспекту не є обов’язковим, однак якщо він сприяє організації заходу – учитель може його складати. Також для проведення виховної години вчитель може використовувати додаткові матеріали.

EtCetera

 Просмотров : 32 

Переходів: 16 | Додав: mirgorodschoolseven | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Шкільний YouTube
Новини
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2019
uCoz