П`ятниця, 2020-04-03, 5:32 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Меню сайту
Про школу
Випускникам
Влітку
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 33
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Каталог сайтів

Головна » Каталог сайтів » Художня культура та мистецтво

У категорії сайтів: 30
Показано сайтів: 1-20
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

OSVITANOVA.COM.UA Лувр, Колізей, Мачу-Пікчу: інтерактивні екскурсії виклали у вільний доступ

Галереї, музеї та відомі митці запрошують на інтерактивні виставки та екскурсії у будь-якій частині світу

Художня культура та мистецтво | Переходів: 5 | Додав: https://osvitanova.com.ua/posts/352 | Дата: 2020-03-18

Вчора був День письменника. З чим вітаю всіх своїх друзів, хто пише - в стіл чи на замовлення, соромиться чи пишається, поезію, прозу, драми, сценарії чи просто пости в ФБ.
У мене є багато дурних уявлень про те, що хоббі має приносити гроші (а як не приносить, то це витрата часу), що треба вгодити читачу, що треба дочекатися "доки-тебе-накриє-бажання-писати", бо "якщо можеш не писати - не пиши".
А загалом творчість - це розмова з Богом, з собою справжнім, відкриття нових сенсів, вміння дивуватися та чудуватися. Зрештою, це задоволення. І вже заради цього має право бути. Пишіть. Творіть. Мучтесь і насолоджуйтесь. І хай ваші творчі мрії збуваються!

Ось уже понад тридцять років у цей день, 3 березня, світ відзначає День письменника. Є щось магічне у тому, як створювалися найвизначніші літературні твори. Кожному ....

STARYLEV.COM.UA Топ-10 найцікавіших фільмів про відомих письменників

Українська мова та література | Переходів: 7 | Додав: https://starylev.com.ua/club/blog/t | Дата: 2020-03-04

MAMABOOK.COM.UA Короткі дитячі віршики про Святого Миколая


 

https://mamabook.com.ua/cikavi-zagadku-pro-svyatogo-mukola…/

MAMABOOK.COM.UA Цікаві загадки про святого Миколая

Цікаві загадки про Миколая Чудотворця. Загадки про традиції на Миколая, діяння святого, його покровительство дітям та подарунки під подушкою.


https://mamabook.com.ua/20-zagadok-pro-zumovi-svyata/

MAMABOOK.COM.UA 20 дитячих загадок про зимові українські свята

Цікаві загадки про день святого Миколая, Різдво, Маланку, Новий рік, Василя, Водохрещу та інші зимові свята. Велика підбірка загадок.

Світлина від Журнал "Смайлик".

Українська мова та література | Переходів: 69 | Додав: https://www.facebook.com/groups/244 | Дата: 2019-11-10

Художня культура та мистецтво | Переходів: 47 | Додав: https://www.facebook.com/Ukraineand | Дата: 2019-08-21

Художня культура та мистецтво | Переходів: 91 | Додав: http://www.vokrugsveta.ru/article/3 | Дата: 2019-07-12

Малевич хотел свести живопись к абсолютному нулю. Все: краски, формы, сюжеты… И «шагнуть за этот нуль», шагнуть в беспредметность. Но после ряда экспериментов выяснилось, что и у беспредметности есть форма и цвет. Она оказалась похожей на черный квадрат.

http://amp.gs/OSEf

VOKRUGSVETA.RU Квадратный космос Малевича

Художня культура та мистецтво | Переходів: 60 | Додав: http://www.vokrugsveta.ru/article/2 | Дата: 2019-07-01

Художня культура та мистецтво | Переходів: 57 | Додав: http://www.vokrugsveta.ru/article/2 | Дата: 2019-06-11

Як у світі привертають увагу молоді до вивчення постатей класиків? Закордонний досвід, який варто запозичити українським школам! #наурок

Добірка проектів осучаснення класиків митцями різних країн – Великої Британії, Польщі, Росії, США, а також ідеї творчих завдань з використанням прийому осучаснення, які можна запропонувати школярам.

Шевченко-Супергерой, Шевченко-рокер, Шевченко-борець Майдану тощо. Маячня і знецінення чи прогресивне осучаснення?

В одному з попередніх матеріалів ми розглядали навчальні прийоми й інструменти, які допоможуть нинішнім школярам вивчати творчість українських класиків у сучасному форматі. Стаття спровокувала дискусію – мовляв, чи варто це робити, отже, це виключно український підхід, чи є подібна зарубіжна практика?

Спочатку звернемося до вітчизняного досвіду: ідеї відомого українського художника Андрія Єрмоленка з осучасненням Тараса Шевченка мали шалений успіх у молоді. Картини митця додатково привернули увагу не лише до особистості класика, але і до його творчості, що не втрачає актуальності й у наш час. Але не всі вчителі ставляться схвально до такого підходу.

Чи є сенс в осучасненні? Чи практикують подібне в інших країнах? Які є переваги та чи є недоліки цього прийому? Про це – у нашому матеріалі.

Класики світової літератури у творчості сучасних художників

Підлітки не завжди розуміють, яку цінність несуть у собі твори письменників, які жили у давно минулі часи. Чому? Митці з минулого мали інший вигляд, їхнє життя мало значно повільніший темп життя, а повсякденність геть відрізнялася від нашої.

На перший погляд, що може поєднувати класиків з минулих століть та нинішніх підлітків? Проте зв'язок є! Якщо ближче ознайомитись із творчістю класиків, можна знайти багато спільних тем. Але як мотивувати школярів до читання творів визначних поетів та письменників давно минулих часів?

Досвід Великої Британії

Вільям Шекспір, Генріх VIII, Єлизавета I та адмірал Нельсон є знаковими для Великої Британії особистостями. Цілком можна уявити, що вони могли б жити у наш час. Як би змінилася їхня зовнішність, якщо б кожен з них користувався сучасними надбаннями медицини та косметології, слідкував би за модою і вів сучасний спосіб життя людини з ХХІ століття? Відповідь на це запитання візуалізувала група англійських художників під керівництвом історика Сюзанни Липскомб.

Проект фотореконструкції образів відомих англійських культурних та політичних діячів був утілений у 2013 році на замовлення англійського історичного телеканалу Yesterday.  

Завдяки фотореконструкції визначні особистості стають ближчими і зрозумілішими, а кожен з образів має історичне обґрунтування.

Англійський поет і драматург Вільям Шекспір, 1564 - 1616 рр.

 

 

Король Англії Генріх VIII, 1491-1547 рр.

 

 

Королева Англії та Ірландії Єлизавета І, 1533-1603 рр.

 

 

Англійський флотоводець, віце-адмірал Гораціо Нельсон, 1768-1805 рр.

Досвід Польщі

На DeviantArt – одній з найбільших онлайн-мереж для художників та митців з різних країн – ми знайшли сучасну інтерпретацію образів визначних польських поетів епохи Романтизму – Адама Міцкевича, Юліуша Словацького, Зигмунта Красінського та Ципріана Норвіда.

Адам Міцкевич, Юліуш Словацький, Зигмунт Красінський та Ципріан Норвід від митців DeviantArt

На чому ґрунтуються осучаснені стилі кожного з класиків польської літератури? Міцкевич – поет, політичний публіцист, діяч національно-визвольного руху, один із засновників таємного «Товариство філоматів». Бунтар і безмежно талановита особистість.

Юліуш Словацький – один із трьох національних поетів-пророків польської літератури, постать якого стоїть поряд із Адамом Міцкевичем і Зиґмунтом Красінським. Його називали польським Гоголем. Він виріс у професорській родині, цікавився секретами поетики.

Якщо на становлення особистості Міцкевича особливо вплинула рання смерть батька, то на тонку натуру Словацького – нерозділене кохання та самогубство близького друга.

Зигмунт Красінський народився у сім'ї наполеонівського генерала, який після поразки Франції перейшов на бік Російської імперії. Батько Красинського був справжнім домашнім тираном для свого єдиного сина, це відповідно позначилось на всьому житті митця. Так, через батька Зигмунт мав кинути університет та одружитися з жінкою, яку ніколи не кохав. Через це Красінський був досить закритою та самотньою людиною.

Ципріан Норвід – надзвичайно творча талановита особистість. Декламатор, художник, скульптор, поет та прозаїк. Якщо б він жив у наш час, то його б вважали типовим фрилансером. Намагаючись заробити творчістю, він довгий час перебував в еміграції в різних країнах – Італії, Німеччині, Нідерландах США, Великій Британії.

Подібна спроба осучаснення польських класиків була здійснена також в межах проекту «Вільні писаки» у 2012 році.

 Польські письменники: Станіслав Віткевич (1,3) Станіслав Виспянський, Юліуш Словацький, Ян Кохановський від сучасних польських художників для проекту «Вільні писаки» (2012 рік)

Досвід Росії

Молодий художник Олексій Фрей у 2015 році втілив проект, у якому запропонував власне бачення того, який вигляд могли б мати класики російської літератури, якби вони жили у наш час. Образи всіх літераторів створені з урахуванням тогочасних схильностей та вподобань кожного з них.

Осучаснений вигляд Анни Ахматової, Льва Толстого, Миколи Гоголя, Михайла Лермонтова та Антона Чехова в роботах Олексія Фрея

Так, Анна Ахматова мала витончений смак, Михайло Лермонтов був прихильником військового стилю, а Олександр Пушкін був тогочасним денді – типовим модником, який приділяв значну увагу саме зовнішності. Такі тенденції можна знайти у кожного класика, який віртуально став нашим сучасником у роботах Олексія Фрея.рукції.

На думку фотохудожників, такі несподівані образи звичних класиків дозволяють сприймати митців поза контекстом книг з історії.

 

Художня культура та мистецтво | Переходів: 66 | Додав: *** | Дата: 2019-04-28

Об этом сайте VSEOSVITA.UA Презентація до уроку мистецтва №29 в 8 класі " Реалізм.основні риси. Живопис і скульптура"

Ознайомити учнів з поняттям " реалізм" та його характерними рисами; формувати вміння учнів розрізняти візуально характерні риси реалізму в живописі та скульптурі;....

Художня культура та мистецтво | Переходів: 68 | Додав: *** | Дата: 2019-04-23

1-20 21-30
Пошук
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Шкільний YouTube
Новини
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2020
uCoz