Понеділок, 2020-02-24, 9:39 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Меню сайту
Про школу
Випускникам
Влітку
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 30
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

« 1 2 3 4 5 6 ... 32 33 »


Тема невиліковних, смертельних хвороб справляє неабияке враження на людину. Передусім це страх, адже навіть сучасні наука та медицина не здатні на 100% захистити наші життя. Якщо додати чималу кількість міфів про ВІЛ, що досі існують в Україні, та відсутність сексуальної просвіти у школах, картина виходить сумна.

У Європі наша держава лишається лідером за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе до 240 тисяч осіб і лише кожен другий знає свій діагноз. Утім, позитивні новини є – у 2018 році, вперше з 2012-го, було зафіксовано зниження темпів епідемії (на 0,52 відсотка). Тож головна мета – зберегти та розвинути цю тенденцію шляхом поширення знань про ВІЛ. Саме тому проведення тематичних виховних годин та донесення до школярів інформації про ВІЛ та СНІД є важлим моментом, на який не можна не звертати уваги. 

Важливий факт: серед ВІЛ-інфікованих 47% нововиявлених хворих – жінки, тобто чоловіків більше. Але у віковій категорії від 14 до 25 дівчата переважають – 75%.

Небезпека дезінформації та замовчування

Дізнатися про власний ВІЛ-статус – чималий стрес, а заперечення, як відомо, є однією з фаз прийняття важкої інформації. Погано, коли воно перетворюється на «рятівну соломинку», за яку хапається хворий, аби зректися проблем та необхідних рішень. 

Повідомте дітям про існування специфічних інтернет-груп, так званих ВІЛ-дисидентів, відомих на Заході як «HIV/AIDS denialists» (ті, хто заперечує ВІЛ/СНІД) – людей, які відмовляються вірити в існування вірусу та приймати власну хворобу.

Дослідники та правозахисники порівнюють «ВІЛ-дисидентів» (більшість серед яких є ВІЛ-позитивними) з деструктивними культами. Як і в усіх прихильників будь-якої псевдонаукової теорії, їхні погляди сильно різняться. Частина дисидентів вважає ВІЛ та СНІД аферою фармацевтичних компаній, тоді як інша говорить, що вірус просто не виявлений, а всі його фото – підробка. Треті визнають існування СНІДу, але не вважають його смертельним, пропагуючи лікування голодуванням, олією тмину, гомеопатичними препаратами, молитвами, інформаційно-хвильовою терапією, акупунктурою тощо.

На жаль, діяльність подібних груп дає хворим хибну надію, сприяючи «запусканню» хвороби, переходу її на важкі стадії та безконтрольному поширенню вірусу. 

Важливий факт: між зараженням ВІЛ та появою перших симптомів (переходом у стадію СНІД) може пройти більше 10 років.

Поширеність ВІЛ у світі.

Межа безпеки/небезпеки

Не дивлячися на поширення інформації, у багатьох людей досі існу ... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 80 | Додав: zubkomi7 | Дата: 2019-12-03 | Коментарі (0)

Сьогодні, 03 грудня 2019 року, в міській бібліотеці імені Давида Гурамішвілі, відбулося нагородження переможців конкурсу "Б'є значить не любить", присвяченому протидії насильству в родині. Організатор конкурсу - міський відділ у справах сім'ї, молоді і спорту. На розгляд журі було надано 12 робіт учнів із різних шкіл міста.

Нашу школу в цьому важливому змаганні  гідно представила учениця 10 класу, член гуртка "Юний журналіст", Юхименко Тетяна, яка посіла 1 місце!


Не мовчи - мовчання вбиває! 


Сонечко зійшло – запахло апельсином.

... Читати далі »

Категорія: МО вчителів філологічних наук | Переглядів: 44 | Додав: ksonzolga | Дата: 2019-12-03 | Коментарі (0)

В І Т А Є М О ! 

Цапенка Олексія, 8 клас

І місце   у  Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, учитель : Гилюн С.М.

І місце   у  Міжнародному конкурсі імені Т.Г.Шевченка, учитель : Гилюн С.М.

І місце  у  ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, учитель : Гилюн С.М.

І місце  у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії , учитель : Легка З.В.

ІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, учитель : Зосим А.В.

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики,  учитель : Худолій Н.О.


Писанку Дар'ю, 5 клас

ІІ місце  у  Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, учитель : Ксьонз О.М.


Сташук Валерію, 6 клас

ІІ місце  у  Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, учитель : Глушко Л.В.


Ткаченка Іллю, 11 клас

І місце  у  ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, учитель : Василевич В.Л.


Коваленко Катерину, 7 клас

... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 92 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2019-12-03 | Коментарі (0)

Після спалаху кору Україна стоїть на порозі ще одної небезпечної інфекційної хвороби – дифтерії. У жовтні 2019 року випадки захворювання на дифтерію виявили на Закарпатті та у Києві, проте люди вакцинуватись не поспішають, а сироваток не вистачає.

За словами відомого лікара Євгена Комаровського, ця інфекція є небезпечніша від кору, адже смертність від дифтерії складає 50%. 

Дифтерія  – гостра інфекційна хвороба. Переважно вона вражає органи серцево-судинної, дихальної та нервової систем, а також надниркових залоз. На місці, яке вражає інфекція, виникає запальний процес з фібринозним нальотом.

Шляхи зараження

Мікроб дифтерійна паличка є збудником дифтерії. Найчастіше дифтерія поширюється при чханні, кашлянні чи диханні, заразитись нею можна також через посуд, іграшки, канцелярські товари, та інші речі, яких торкався носій.

Трапляються випадки, коли збудник дифтерії проникає в організм через слизову ока, шкіру, рани або слизові оболонки статевих органів.

До речі, носіями дифтерійної палички можуть бути люди, які не мають симптомів захворювання, але в носоглотці у них живуть, розмножуються і виділяються з кашлем і чханням небезпечні мікроорганізми.

Різновиди дифтерії

Враховуючи місця ураження дифтерійною інфекцією, виокремлюють такі форми захворювання:

  1. Дифтерія носоглотки (мигдалин);

  2. ... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 47 | Додав: mirschool7 | Дата: 2019-11-30 | Коментарі (0)


Панорама ідей у початковій школі
Джерело: 
http://mirgorod-gorono.at.ua/news/panorama_idej_u_pochatkovij_shkoli/2019-11-29-1639

Досвід роботи та власні напрацювання педагогічного колективу вчителів початкових класів Миргородської ЗОШ №3 були реалізовані на семінарі-практикумі «Використання інноваційних технологій у початковій школі».

Відкрила семінар  привітанням  та побажанням  плідної праці заступник директора з навчально-виховної роботи Погорєлова В.А., а вчителі школи  познайомили присутніх  колег із сучасними освітніми технологіями, які застосовують у Новій українській школі.

У ході проведення семінару, представленого у формі панорами  ідей, Голуб С.І. – голова методичного об'єднання  вчителів початкових класів, поділилася досвідом роботи за методикою відомого психолога Едварда де Боно «Шість капелюхів мислення». Лісна Ю.І. продемонструвала практичне втілення в освітній  процес технологію «Сторітеллінг». Із великим задоволенням учасники  семінару, працюючи у групах,  складали цікаві вигадані історії. Жваво і ритмічно усі разом із Яценко Є.А. провели  фізкультхвилинку з цеглинками LEGO. Дудко Ю.І.  продемонструвала методику роботи над словниковими словами, використовуючи «Фішбоун», словникове колесо та кубик Блума. Гордусенко Н.А.  на практиці  показала,  як  ми часто у повсякденному житті застосовуємо «Мнемотехнологію». Чудан Н.В. довела, що методика «Візуалізації» дуже цікава для дітей молодшого шкільного віку.

Зустріч пройшла в цікавій пізнавальній атмосфері. Учасники поділилися своїми враженнями від семінару, подякували за проведену роботу, побажали всім творчих успіхів та нових ідей.                              

                                                                    Голуб С.І., вчитель початкових класів

 

 

... Читати далі »

Категорія: МО вчителів початкових класів | Переглядів: 58 | Додав: shpakirina23 | Дата: 2019-11-28 | Коментарі (0)

Бібліотечний захід. Маркович Л.М. Казкова подорож "По сторінках улюблених казок". 4 клас

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 49 | Додав: markovichphysics | Дата: 2019-11-27 | Коментарі (0)

Завдяки коштам, які було зібрано під час проведення «Осіннього благодійного ярмарку», придбали на 1-й та 3-ій поверхи карнизи і кольорові штори. Дякуємо нашим батькам і всім хто прийняв участь в оформленні.

Переглядів: 97 | Додав: mirschool7 | Дата: 2019-11-27 | Коментарі (0)

ВІТАЄМО! 

Олімпіада з фізики.  

Коваленко Катерина

ІІ місце, 7 клас.

Вчитель Маркович Л.М.

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 53 | Додав: markovichphysics | Дата: 2019-11-24 | Коментарі (0)

Вебінар  «Реагування на інциденти безпеки. Досвід полювання на загрози» 29 листопада 2019 з 11:00 по 11:50.*
Реєстрація на *сторінці академії Харківського політехнічного інституту* за посиланням:  

https://www.netacad.com/portal/…/self-enroll/c/course-933048 <https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/c/course-933048?fbclid=IwAR2R9663_NXA9dLU_NyXN4qt6NNh7vDOopCZpZqCVxSvVGx5TdSKbSPWDqk>

Для тих, хто не має змоги під'єднатися під час проведення вебінару, на сторінці реєстрації буде викладено запис вебінару. [image: 70600040_457038828277533_1942632038901219328_o.png]

При реагуванні навіть на незначні кібератаки команда безпеки зустрічається з такими проблемами:
 - розрізненість систем інформаційної безпеки;
 - відсутність необхідних даних для розслідування;
 - і, головне, брак часу і вузька експертиза для Incident Response  (реагування на інциденти) всередині компанії.

Керівництво організацій зазвичай вимагає швидкого результату, але, на жаль, без досконального розуміння дій і методики роботи зловмисників неможливо ефективно на них реагувати.

На прикладах буде показано, як можливо автоматизувати і спростити процес реагування за допомогою методології і технологій команди Cisco Talos Incident Response.

З повагою, Наталія Дженюк
Керівник Центру підтримки академій Cisco "Харківський політехнічний інститут", доцент кафедри "Системи інформації ім. В.О.Кравця", НТУ " Харківський політехнічний інститут ", тел. +380686062507, +380663757199

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 58 | Додав: unisonnn | Дата: 2019-11-24 | Коментарі (0)

День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу...


22 листопада у сквері Пам'яті жертв голодомору, що у мікрорайоні Личанка, відбувся мітинг-реквієм.
Вірші читають Олексій Цапенко, Катерина Шовкопляс, Аліна Пелих. Класний керівник Гилюн С.М


http://ukrbook.blogspot.com/2019/11/10-1932-1933.html

... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 64 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2019-11-22 | Коментарі (0)

Фізика 10 клас. Вчитель Маркович Л.М.. Змагання на тему: «Систематизація та узагальнення знань»

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 53 | Додав: markovichphysics | Дата: 2019-11-22 | Коментарі (0)


Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи

ПРО КОНКУРС

День Гідності та Свободи — свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Конкурс допоможе школярам дізнатися більше про те, як зароджувалося народовладдя в Україні, з'ясувати значення понять «гідність», «свобода», «відповідальність» а також доповнити їх уявлення про обов'язки та права громадян.
Головна » 2018 » Листопад » 21 » День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року

Сценарії до Дня Гідності та Свободи (21 листопада)


Джерела:

... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 287 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2019-11-21 | Коментарі (0)

Прийміть від душі
                наші щирі вітання,
Хай збудуться всі
                Ваші плани й бажання!
Життя хай дарує
                чудові презенти,
Яскраві емоції,
                щастя моменти!

Шкільний Архів  Наталія Вікторівна Пелих. Святкова сторінка 

Головна » 2019 » Серпень » 29 » 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 44 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2019-11-19 | Коментарі (0)

Smart-технології на службі у математики. Математика 5 клас. Вчитель Маркович Л.М. Вимірювання кутів за допомогою смарт-додатка «Рівень лазера».

Як користуватися цим онлайн-транспортиром?

  • Кут будь-якого фактичного об'єкта можна виміряти безпосередньо на екрані
  • Якщо ви хочете перемістити транспортир, перетягніть його середину.
  • Натисніть на край зовнішнього боку транспортира, додавши на нього засувку
  • Розміщення двох засувок буде показувати градуси цього кута
  • Двічі клацніть на кнопці, щоб видалити її

Онлайн транспортир

https://www.ginifab.com/feeds/angle_measurement/online_protractor.uk.php

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 74 | Додав: markovichphysics | Дата: 2019-11-19 | Коментарі (0)

Фізика 7 клас. Вчитель Маркович Л.М. Smart-технології на службі у фізики. Змагання на тему «Визначення характеристик механічного руху за допомогою смарт-додатків GPS спідометр та шагомір»

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 46 | Додав: markovichphysics | Дата: 2019-11-18 | Коментарі (0)

Миргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 отримала диплом за участь у конкурсі між навчальними закладами Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» на зменшення споживання електроенергії. Вчитель Маркович Л.М.

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 54 | Додав: markovichphysics | Дата: 2019-11-12 | Коментарі (0)


Фотоальбом "Безпека на дорозі" правила та дитячі малюнки


Правила дорожнього руху. Ще раз про безпеку дітей на дорогах!


Ще раз про безпеку дітей на дорогах!

 

Пам’ятка безпеки для учнів


Пам’ятка безпеки для учнів

Перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, варто чітко виконувати правила дорожнього руху ... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 80 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2019-11-11 | Коментарі (0)

Щиро вітаємо переможців обласного огляду народної творчості театральну студію «Why not» (керівник – Камінська Марина, випускниця нашої школи)!!!

Яскравий виступ на сцені Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя на заключному гала-концерті обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченого 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П.Котляревського запалив серця глядачів і подарував бурхливі овації. Учасники – наші восьмикласники. Класний керівник – Гилюн С.М.


Виступ у Миргороді:

Учні 8 класу (класний керівник Гилюн С.М.) під керівництвом Камінської Марини взяли участь у обласному огляді народної творчості

Переглянути на сайті Гилюн С.М.

Учні 8 класу (класний керівник Гилюн С.М.) під керівництвом Камінської Марини взяли участь у обласному огляді народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченому 250-річчю від народження класика української літератури І.П.Котляревського, і були запрошені для виступу 9 листопада у Полтаві

... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 273 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2019-11-10 | Коментарі (0)

Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Шкільний YouTube
Новини
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2020
uCoz