Friday, 2022-05-27, 9:33 PM
Вітаю Вас Guest | RSS

Миргородська ЗОШ №7

Меню сайту
Гарячі телефони
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Total online: 2
Guests: 2
Users: 0


« 1 2 3 4 5 ... 67 68 »

Навесні ми завжди милуємось першими квітами. Одним із традиційних символів весни серед першоцвітів є підсніжник. Підсніжник (Galanthus) – рід рослин батьківщини амарилісових. Налічує 20 видів. Всі представники роду мають квітки білого окрасу, що відображено у науковій назві Galanthus — від давньогрецьких слів гала «молоко» та антос «квітка». В Україні підсніжники під охороною та занесені до Червоної книги. Корисні властивості цих рослин обумовлені вмістом у них алкалоїдів та флавоноїдів, які виявляють різноманітні біологічні властивості.


З Шкільного архіву (2021 рік)

Свою історію День проліска розпочав у Англії, де і був заснований у 1984 році. Залежно від кліматичної зони, проліски квітнуть від січня до квітня. Свято символізує початок весни і сьогодні воно стало улюбленим і популярним у багатьох країнах. Сьогодні налічують близько 20 видів цієї рослини, найпопулярніший з яких – пролісок білосніжний, а ще є грецький, візантійський, кавказький ... #ПІДКАЗКОЛОГІЯ розповість вам цікаві факти.

На зображенні може бути: квітка та текстПІДКАЗОЧКА КАЗКОВА. Існує гарна легенда. Йшли вигнані з раю Адам і Єва холодною безлюдною землею, їхні босі ноги обпікав колючий сніг, була зима, стояли морози. Бідна Єва розплакалася, не стільки від холоду і болю, скільки від жалю про загуб­лений рай, де завжди світило сонце і цвіли квіти. Зглянувшись, Господь перетворив кілька її сльозинок у квіти проліска, щоб вони втішили її і дали зрозуміти, що Бог не залишив своїх дітей.

ПІДКАЗОКА ІСТОРИЧНА. Галантофілія - це колекціонування пролісків. Одна з найбільших колекцій пролісків росте на заході Англійського графства Глочестершир, в місці Кольсбурн-парк. Почав збирати ці ніжні рослини натураліст Генрі Джон Елвіс більше 130 років тому.

ПІДКАЗОЧКА ЧАРІВНА. Існує думка, що проліски, посаджені навколо будинку, вбережуть його мешканців від злих духів. А також можуть поліпшити здоров'я, адже застосовуються в настоях від застуди та грипу.

ПІДКАЗОЧКА ЕКОЛОГІЧНА. Стаючи жертвами квіткових браконьєрів, ранньоквітучі квіти зменшують свою чисельність та поширення, а тому занесені до Червоної книги України. Тому бережіть первоцвіти і не підтримуйте продавців-браконєрів.

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ПРОЛІСОК

На початку весни на проталинах з’являється невелика рослина з двома вузькими листами і одною білою квіткою. Ця чудова прикраса і радість ще по-зимовому холодна називається пролісок. 

Представляємо вам цікаві факти про пролісок. 

1. Латинська назва проліска «галянтус» (Galanthus) походить від грецьких коренів «гала» — молоко та антюс — квітка, що на українську мову можна переклас ... Read more »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 144 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2022-04-19 | Коментарі (0)

Всесвітній день книги та авторського права — відзначається щорічно 23 квітня, починаючи з 1996 року. Уперше спробу пов'язати 23 квітня з книгами було зроблено 1923 року продавцем книг у Каталонії (Іспанія) Початкова ідея належала валенсійському письменнику Вісенту Клавелу Андресу, який запропонував у такий спосіб вшановувати письменника Мігеля де Сервантеса, спочатку 7 жовтня, в день його народження, а потім — 23 квітня, у день його смерті. У 1995 році ЮНЕСКО вирішило святкувати Всесвітній день книги та авторського права 23 квітня, оскільки цей  день є датою смерті Вільяма Шекспіра та Інки Ґарсіласо де ла Веґи, а також днем народження декількох інших видатних авторів…

Матеріали з ресурсів інтернет Джерело

Презентація До Всесвітнього дня книги   /   До всесвітнього дня книг і авторського права    /   Святкуємо День книги та авторського права    /    Всесвітній день книги та авторського права   /   23 квітня Всесвітній день книги та авторського права   /   Всесвітній день книги та авторського права.   /   Матеріали до Всесвітнього дня книги і авторського права    /    Прислів'я і приказки про книгу    /   Прислів'я про книгу   /   Українські прислів'я та приказки про книгу

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 17 | Додав: markovichphysics | Дата: 2022-04-19 | Коментарі (0)

Категорія: Моя Україна | Переглядів: 23 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2022-04-16 | Коментарі (0)

Реєстрація на конкурс головоломок

На вас чекають:
⚡ Нетипові задачки різного рівня та структури
⚡ Відеорозбір алгоритмів завдань до конкурсу і самих завдань - після його завершення
⚡ Неймовірна прокачка логіки, нові знання і, звісно, азарт змагань

Категорія: Новини освіти в Україні | Переглядів: 22 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2022-04-14 | Коментарі (0)

12 квітня в Україні відзначається День працівників ракетно-космічної галузі. Українці стояли біля витоків освоєння космосу та зробили чималий внесок у розвиток аерокосмічної галузі.Ми впевнені, що попереду в нашої країни величне майбутнє. http://surl.li/btbue

Чи знали ви, що перший супутник незалежної України «Січ-1» важить як найдавніший бронзовий дзвін нашої країни? Ми вирішили порівняти масу супутників із земними об'єктами, щоби показати, наскільки відрізняються апарати на земній орбіті. Все що ви хотіли знати про супутники, але боялися спитати, дізнавайтесь у статті. https://bit.ly/3rakCce


Для старшокласників зібрано найцікавіше...

Ц І К А В Е. Астрономія [243]

1. Предмет астрономії. Її розвиток і значення [35] Предмет астрономії. Її розвиток і значення в житті суспільства. Короткий огляд об'єктів дослідження в астрономії (1 год) Визначення астрономії як фундаментальної науки, яка вивчає об'єкти Всесвіту. Коротка історія астрономії. Значення астрономії у формуванні світогляду людини.

2. Небесна сфера. Рух світил на небесній сфері [24] 2. Небесна сфера. Точки і лінії на ній. Сузір'я. Зоряні карти.

3. Системи небесних координат. Екваторіальні координати. Добовий рух світил [47] Системи небесних координат. Екваторіальні координати. Добовий рух світил. Кульмінації. Добовий рух Сонця. Вимірювання часу.

4. Видимий річний рух Сонця. Видимий рух Місяця. Видимий рух планет. Сонячні й місячні затемнення [60] Видимий річний рух Сонця. Видимий рух Місяця. Видимий рух планет. Сонячні й місячні затемнення. Календар

5. Методи та засоби астрономічних досліджень. Наземні й орбітальні телескопи [34] Методи та засоби астрономічних досліджень. Наземні й орбітальні телескопи: оптичні, радіотелескопи, телескопи з прийому виромінювання в інших діапазонах. Астрономічні обсерваторії.

6. Наша планетна система [204]  Земля і Місяць як небесні тіла. Планети земної групи: Меркурій, Венера, Марс та його супутники. Пла ... Read more »

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 36 | Додав: markovichphysics | Дата: 2022-04-11 | Коментарі (0)

Проект містить в собі цікаві матеріали з вказанням покликань на використані джерела та авторське відео з теми "Космос" в умовах дистанційного навчання


Метою проекту є узагальнення знань дітей про Космос та існуючі в ньому об'єкти, розвиток в дітей усвідомлення єдності нашої планети та Космосу: узагальнити в дітей знання та уявлення про Космос та існуючі в ньому об’єкти – планети, зірки, астероїди та інш.; закріпити уявлення дітей про будову Сонячної системи (назви планет, їх кількість); ознайомити з  характерними рисами кожної планети в Сонячній системі, їх місцем в системі; дати уявлення про методи та предмети, за допомогою яких відбувається дослідження Космосу; ознайомити з професію космонавта, її особливості; розвивати усвідомлення єдності нашої планети Земля та Космосу; розширити та закріпити знання дітей про супутник Землі - Місяць,його вплив на нашу планету; розвивати мислення, уяву, мовлення, вміння реалізувати власний задум в творчій діяльності; виховувати цілісне ставлення до природи, екологічну свідомість, почуття любові до своєї планети як рідної домівки.


Сьогодні, 12 квітня, світ відзначає День авіації та космонавтики, а також Міжнародний день польоту людини в космос.

А чи знали ви, що дата 12 квітня 1961 року дуже знаменна. Адже саме у цей день радянський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток-1» вперше за всю історію людства зробив орбітальний обліт Землі, який тривав 108 хвилин. У такий день ми пропонуємо ознайомитись з цікавими фактами української космонавтики:

 • Україна входить до ТОП 5 країн із повним циклом виробництва ракетно-космічної техніки.
 • Українська космічна промисловість – світовий лідер за відсотком жінок, які працюють у галузі.
 • Українці працюють над будівництвом бази на Місяці.
 • Українські інженери на європейське замовлення створили двигун для ракети-носія «Вега».
 • В Україні розташовується найбільший у світі радіотелескоп декаметрових хвиль.
 • Українці брали участь у створенні ракети-носія NASA «Antares».
 • Молоді українські науковці перемагають у конкурсах NASA
 • Космонавт NASA розгорнув український прапор у космосі.
 • Тож приймайте вітання ... Read more »
Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 216 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 2022-04-11 | Коментарі (0)

Мета уроку: ознайомлення з мережевими сервісами для створення презентацій; порівняння можливостей офісної програми PowerPoint та онлайнового сервісу Гугл-Презентації, формування умінь використовувати онлайн сервіси для створення мультимедійної презентації; реалізація міжпредметних зв'язків. 

Привернути увагу до проблем охорони здоров’я та необхідності розгорнутої й всеохопної профілактики захворювань, здорового способу життя. Збагатити знання дітей про навколишнє середовище, показати тісний зв’язок природи i людини. Розвивати мовлення учнів, уміння висловлювати свої думки. Розвивати бажання робити все для того, щоб бути завжди здоровим. Виховувати бажання оберігати природу, вносити свою часточку для збереження навколишнього середовища.

Традиція проводити в цей день заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочена дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети. 7 квітня 2018 року відзначається 70-річний ювілей з дня вступу в силу Статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Саме цей день прийнято відзначати у міжнародному масштабі як Всесвітній день здоров’я.

У 2018 році цей день відзначатиметься під гаслом: «Здоров’для всіх».

В Статуті ВООЗ прописані основні принципи, на яких ґрунтується діяльність цієї організації:

 • здоров’я – це не тільки відсутність хвороб. Більш широко під здоров’ям розуміється стан фізичного, душевного та соціального благополуччя;
 • одне з основних прав кожної людини, незалежно від раси, політичних переконань, релігії, доходів і соціального стану – володіння найвищим досяжним рівнем здоров’я;
 • здоров’я – основний чинник у досягненні мирної обстановки на всій планеті. Це можливо тільки при співпраці всіх держав;
 • недостатні заходи деяких держав по боротьбі з хворобами, особливо заразними, становлять загальну небезпеку;
 • фактор першочергової важливості – здоровий розвиток дитини;
 • необхідна умова досягнення найвищого рівня здоров’я – надання всім народам можливості користування всіма досягненнями медицини;
 • для поліпшення здоров’я народу необхідно формування громадської думки та співробітництво з громадскістю;
 • відповідальність за здоров’я народу та проведення необхідних заходів у сфері охорони здоров’я несе уряд країни.
Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 43 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 2022-04-07 | Коментарі (0)

З історії свята Міжнародний день дитячої книги відзначається з 1967 року згідно з рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (International Board on Books for Young People, IBBY). У рамках святкування роз на 2 роки вручається головна винагорода – Міжнародна премія імені Ганса Крістіана Андерсена. Премія заснована у 1956 році за ініціативи Еллі Лепман для дитячих письменників, а з 1966 року ще й для художників-ілюстраторів, тому що це люди, що створюють дитячі книжки справді прекрасними. Одним із перших лауреатів премії стала Астррід Ліндгрен із Швеції (1958 р.). Також лауреатами були такі відомі дитячі письменники, як Джанні Родарі, Туве Янссон, Крістіне Нестлінгер, Джеймс Крюсс, Богуміла Ржига та інші. Медаль до премії ГКА

Каталог сайтів  Бібліотека онлайн 

... Read more »

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 45 | Додав: markovichphysics | Дата: 2022-04-02 | Коментарі (0)

Відомо, що поезія – це виток людської душі, розмаїття почуттів спраглого серця. Поетичні рядки допомагають при журбі і радості.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 248 | Додав: markovichphysics | Дата: 2022-03-21 | Коментарі (0)

До Дня народження Ліни Костенко! «Привид прабаби» читає Аліна Пеліх . Театральна студія "Чому не" керівник Камінська М.Я .


Слухаємо "Живий голос" Ліни Костенко. 19 Березня День Народження нашої Великої співгоромадянки та митця Ліни Костенко. Яке щастя бути її учасником!


... Read more »

Категорія: МО вчителів філологічних наук | Переглядів: 736 | Додав: GilyunSM | Дата: 2022-03-19 | Коментарі (0)

Пошук
Вхід на сайт
Шкільний YouTube
Освіта України
Влітку
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2022
uCoz