Tuesday, 2022-06-28, 2:19 AM
Вітаю Вас Guest | RSS

Миргородська ЗОШ №7

Меню сайту
Гарячі телефони
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


« 1 2 3 4 ... 68 69 »

У багатьох країнах з цієї рослини готують різноманітні страви: кульбабу додають у супи, борщі, салати, муси, сир тощо.

Головна страва з кульбаб це, звичайно, вино. Найбільшу популярність цей напій набув в Англії.

Зазначимо, що кульбаби є найбільш “пунктуальними” рослинами, за ними можна звіряти годинник: рівно о 7-й ці рослини розквітають, а о 15 — закриваються.

Кульбаба – сонячна, випромінююча тепло і весняний настрій квітка. Невибаглива рослина росте всюди, може навіть вилізти з тріщин в асфальті.

Хто з нас у дитинстві не зривав пухнасті білі квітки, щоб здути з них насіння? Ці багаторічні квіти красиві і коли цвітуть, і коли обсипаються з них пелюстки, поступаючись місцем насіння. До того ж кульбаба активно застосовується у традиційній медицині.

Всесвітній День кульбаби. Веселі фоточки від шестикласників. Вчитель Маркович Л.М. (2021 рік)

Існує дуже красива ЛЕГЕНДА ПРО КУЛЬБАБУ

Бог послав ангела запитати рослини, як вони хочуть виглядати. Кожен із них хотів бути красивим, червоним чи білим, з великими квітами чи мерехтливим, як літній сон, синім, як чисте небо. 
Тільки кульбаба не знала, як вона хотіла б виглядати. І ангел дав їй ще день подумати. 
Молячись, кульбаба підняла очі до неба, побачила сонце і вирішила, що хоче бути схожим на нього, жовтим і красивим. 
Потім вона побачила місяць і передумала. Тепер вона захотіла бути схожою на нього, білим, круглим, напівпрозорим. 
Потім вона побачила зірки, і вони їй дуже сподобалися. Коли прийшов ангел, кульбаба не знала, що йому сказати: бути як сонце, місяць чи зірки. 
Вона не знала, що вибрати. 
І тоді Бог вирішив виконати усі його бажання. Тому спочатку кульбаба жовта, як сонце, потім біла, як місяць і якщо дмухнути на неї, вона розлітається, як зірки.

 

   ... Read more »

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 110 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 2022-05-13 | Коментарі (0)

Україна – рідний край, 
Поле, річка, синій гай!
Любо стежкою іти,
Тут живемо я і ти!

Поглибити знання учнів про нашу – Україну, продовжувати ознайомлення учнів з національними та державними символами України, формувати національну свідомість, виховувати патріотів рідної держави, повагу до її символів, розвивати пізнавальні інтереси, виховувати любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності. 
Інформаційний проект — це проект, що спрямований на збір інформації про який-небудь об'єкт або з певної теми з метою аналізу, узагальнення й уявлення інформації для широкої аудиторії. 

Україна – правова держава. Вона, як ви знаєте, має свою Конституцію – Основний закон України, тобто правила, за якими живуть громадяни нашої держави. Її ухвалено 28 червня 1996 року Верховною Радою України. Україна – незалежна держава. 24 серпня 1991 року було ухвалено Акт проголошення незалежності України. Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою. Це означає, що вона має право самостійно, без втручання інших держав вирішувати всі свої внутрішні та зовнішні справи. А ще Україна – демократична. Це означає, що влада в ній належить народу. 
Кожна країна світу обов’язково повинна мати свої три символи: Герб, Гімн, Прапор

... Read more »

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 70 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 2022-05-10 | Коментарі (0)

Мета. Ознайомити учнів з найвідомішими українськими народними танцями та історико-етнографічними характеристиками, вивчити їх елементи, визначати роль танцю в житті українського народу; розвивати відчуття ритму, чуттєво-емоційну сферу; виховувати  повагу до українського традиційного танцю.

Українська пісня – це душа народу. Але й у танцях українці завжди були та є завзятими. На святах або після того, як добре  попрацювали, збиралася  молодь, щоб  відпочити. А  кращий  відпочинок – це  добра  пісня  або  веселий запальний  танок.

Танцювальне мистецтво сягає  своїм  корінням глибокої давнини.

Наші пращури свої емоції та почуття намагалися передати рухами, імітуючи поведінку тварин і птахів.

Згодом танці стали складовою частиною магічних обрядів та ритуалів, які вони виконували перед полюванням, збиранням врожаю, битвою з ворогом.

Український народний танець, як і решта видів народної творчості, розвивався протягом усього історії українського народу, збагачуючись новим змістом і своєрідними виразними засобами. У ньому знайшли відображення радість творчої праці, героїзм боротьби, і велич перемог, задерикувата веселість, м'який гумор та інші риси, властиві українському національному характеру.

Розвиток культури кожного етносу і формування її особливостей пов’язані з природним середовищем та способом господарських занять населення. Кліматичні, біологічні та географічні фактори, сусідство з іншими націями, історичні події, що протягом тривалого часу відбувались в Україні, впливали на духовний світ людини, характер, темперамент народу.

... Read more »

Категорія: МО вчителів художньо-естетичного циклу | Переглядів: 56 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 2022-05-10 | Коментарі (0)

http://bahmut-police.dn.ua/uploads/artemivsk%20foto/2021/01/1588838298_deb4eedb7b6db06069e4.jpg

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Цей жах триває і зараз.

8-го грудня 2005-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН прийнята резолюція №A/RES/60/97, у якій висловлюється глибока стурбованість і занепокоєність масштабними гуманітарними проблемами, викликаними наявністю цієї грізної зброї – мін і вибухонебезпечних пережитків війн і військових конфліктів. У даній резолюції підкреслюється необхідність посилення уваги з боку держав, котрі зіштовхуються з мінної загрозою, а також проводиться відвертий заклик до країн, громадських і неурядових організацій з метою запобігання подальшого використання мін та інших аналогічних небезпечних вибухових пристроїв.

4 квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Небезпека, яку несе в собі використання цього виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-економічні наслідки як для мирного населення держав, де є проблема мін і замінованих об’єктів, минулих наслідків військових конфліктів, так і для тих, хто використовує цю зброю у своєму арсеналі.

Декілька загиблих щороку – трагічна реальність. Гинуть дорослі, намагаючись здати небезпечну знахідку до пункту прийому металобрухту або при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, які з цікавості підкладають боєприпаси у багаття.

Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст. І якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобну вибухівку, що може з’явитися на вулицях міст і селищ, розпізнати набагато складніше. Небезпека терористичних актів, від яких не застрахована жодна країна світу, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду речами украй актуальним.

Фахівці цивільного захисту рекомендують вчителям і батькам обов’язково проводити з дітьми бесіди щодо поводження з невідомими предметами і пристроями.

Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати.

... Read more »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 41 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2022-05-09 | Коментарі (0)

Любов Богаєнко  8 травня 2020 р. 
Моя донечка, моє сонечко з моїм віршем
Не судіть суворо. Я від душі і вона теж.

Категорія: МО вчителів філологічних наук | Переглядів: 25 | Додав: GilyunSM | Дата: 2022-05-08 | Коментарі (0)

Світлана Браїловська "Десь в небесах". Читає Анастасія Балко. Театральна студія "Why not" Центру культури та дозвілля. Керівники Марина Каминська

Категорія: МО вчителів філологічних наук | Переглядів: 48 | Додав: GilyunSM | Дата: 2022-05-08 | Коментарі (0)

У другу неділю травня відзначають День Матері. Нехай цей день стане гарним приводом ще раз сказати нашим матусям, як сильно ми їх любимо.

День матері — особливе свято. Його відзначають навесні, коли оживає природа, розквітають квіти, зароджується нове життя, і це чи не найкраща метафора материнства.

Мама - це наш ангел-охоронитель, наш дім, наш всесвіт. Тому День матері - це особливе свято, яке нагадує про рідну, ніжну і улюблену людину.

Милі, ніжні, найважливіші мами - вітаємо Вас з Днем Матері! Бажаємо, щоб ваші надії справджувалися. Нехай чуйне материнське серце завжди буде спокійно битися в такт з радістю, успіхом і гордістю за своїх діток.

Щоб ласкаві очі світилися добротою і щастям. Щоб радість і легкість супроводжували і надихали. Будьте найулюбленішими, найнеобхіднішими та найціннішими!

Будьте здорові і щасливі, адже ви - для ваших діточок - все! Нехай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість

10 мультфільмів про найкращих у світі мам

MAMABOOK.COM.UA Тест до Дня матері: як добре ви знаєте українські твори й пісні про матерів

... Read more »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 431 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2022-05-08 | Коментарі (0)

Категорія: Моя Україна | Переглядів: 19 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2022-05-08 | Коментарі (0)

«Ми з України» — конкурс, присвячений нашій Батьківщині та її людям. Його мета — розповісти учням 1-11 класів про унікальність України та українців, якими варто пишатися.
Виконуючи завдання конкурсу, школярі дізнаються безліч цікавинок про географічні особливості нашої країни, архітектурі надбання та людей, які її прославляють.
Долучаймося до участі й підтримуймо Україну разом!

 

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 104 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 2022-05-07 | Коментарі (0)

Мета проекту: оволодіти досягненнями культури рідної землі; навчитися давати визначення поняття «музичні символи», ознайомиться з музичними символами України, запам’ятати їх. Вчитися працювати з сайтами в Google, створювати портфоліо, яке на даний час є дуже потрібним, і передбачає формування уміння учнів ставити цілі, планувати і організовувати власну навчальну діяльність; накопичення різних видів робіт, які засвідчують рух в індивідуальному розвитку; активну участь в інтеграції кількісних і якісних оцінок; підвищення ролі самооцінки. А також, для участі в різноманітних конкурсах та при влаштуванні на роботу.

Виховувати  естетичне ставлення, інтерес та любов до музики як виду мистецтва; формувати міжособистісні відносин, засвоїти досягнення світової культури; розвивати в учнів здібності щодо образного сприйняття музичних творів та навички виконавського розвитку музики, творчі здібності учнів, естетичний смак


Джерела:

... Read more »

Категорія: МО вчителів художньо-естетичного циклу | Переглядів: 72 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 2022-05-06 | Коментарі (0)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 50 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2022-05-06 | Коментарі (0)

Національний гімн нашої держави - «Ще не вмерла України…» П. Чубинського і М. Вербицького.

Мета: звернути увагу на історію створення, призначення;  пояснити специфіку пісні літературного походження, гімну, національного гімну; формувати вміння інтерпретувати художній твір шляхом використання різних видів мистецтв (музики, співу, художнього перекладу); сприяти розвитку навичок міжособистісного спілкування завдяки організації роботи в групах; прищеплювати розуміння важливості виявлення публічної пошани до національних святинь, символіки інших народів.


Створення українського гімну бере початок з осені 1862  року, коли на одній з вечірок у Павла Чубинського сербські студенти, що навчалися в Київському університеті, співали патріотичну пісню «Сербія свободна», в якій згадувався цар Душан і в приспіві були слова « серце біє і крев ліє за свою свободу». Чубинському пісня дуже сподобалася, і він раптом подався в іншу кімнату, а через півгодини вийшов звідти з готовим текстом пісні «Ще не вмерла України », яку тут же проспівали на сербський мотив. Перша публікація вірша Павла Чубинського у львівському журналі «Мета», 1863 р № 4.а з нотами — у 1865 і з 1917 році. почав  використовуватись як державний гімн.

За  Радянської доби  створювався окремий гімн для кожної республіки. Державним гімном  Української РСР став варіант Павла Тичини «Живи, Україно, прекрасна і сильна» (музика Антона Лебединця). Але цей гімн так ніколи й не знайшов популярності. Майже на всіх офіційних зборах лунав гімн СРСР, а не Української РСР.

У добу незалежності 15 січня 1992 р. музичну редакцію Державного гімну затвердила Верховна Рада України, що знайшло своє відображання в  Конституції України. Тільки 6 березня 2003-го ВР України ухвалила Закон «Про Державний Гімн України», котрий запропонував президент Леонід Кучма. Законопроектом пропонувалося затвердити як Державний гімн Національний гімн на музику Михайла Вербицького зі словами першого куплета і приспіву пісні Павла Чубинського «Ще не вмерла України» Перша строфа гімну, згідно з пропозицією президента, звучатиме «Ще не вмерла України і слава, і воля». З прийняттям цього закону Стаття 20 Конституції України набула завершеного вигляду. Національний гімн на музику М. Вербицького отримав слова, віднині затверджені законом.

Зроблено в Padlet

... Read more »

Категорія: МО вчителів точних та природничих наук | Переглядів: 77 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 2022-04-29 | Коментарі (0)

  

  

  

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 17 | Додав: markovichphysics | Дата: 2022-04-25 | Коментарі (0)


Писанка, як і вишиванка, має свої особливості кольору та оформлення, залежно від місцевості. Так, на Волині, Поліссі та частині Поділля роблять переважно червоні писанки; також на Поділлі можна натрапити на писанки з темним чи білим тлом; Наддніпрянщині характерні зелена, червона, жовта барви; двобарвні — це бойківські писанки; а на Гуцульщині полюбляють робити писанки яскравими, розписуючи білим та жовтим по червоному. Орнаменти можуть повторюватися в різних частинах країни, проте в кожного регіону є свої особливості


Об этом сайте SHLYAHTA.COM.UA  ... Read more »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 363 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2022-04-24 | Коментарі (0)

Категорія: Моя Україна | Переглядів: 21 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 2022-04-24 | Коментарі (0)

Пошук
Вхід на сайт
Шкільний YouTube
Освіта України
Влітку
Календар
«  June 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2022
uCoz